10 mart 2012 staja başlatma sınavına dava açmak isteyen arkadaşlar

Arkadaşlar özellikle 59,9896 gibi komik 0,01 puan farkla sınavı kaybeden arkadaşlara sesleniyorum özellikle, 2 avukatla görüştüm bu davayı kesin kazanırsın diye söylediler şimdi ben o iki soruyu doğru yaptım ,fakat bu sorular iptal oldu sebep 1-geçmiş yıl karı denmemişte önceki dönem karı denmiş soru iptal edilmiş ,diğerinin iptal nedeni tl değilde oran denmiş bana hiç mantıklı gelmiyor,açıkçası idare mahkemesine başvurucam dava açmayı isteyen arkadaşlar varsa bu başlıkta toplanalım derim.Ben ciddi haksızlık olduğunu düşünüyorum 120 soru 83 netle nasıl 60 alamaz insan hemde 0,01 puanla eksik puanla.HAKKIMIZI ARAYALIM DERİM...

Ynt: 10 mart 2012 staja başlatma sınavına dava açmak isteyen arkadaşlar

avukatlar puanlamanın nasıl yapıldığını biliyorlarmı ki kesin kazanırsın demişler.

herkes hakkını arasın tabiki ama hak ararken de umut tacirlerine vakit ve para kaptırmayın.

öncelikle hesaplamanın nasıl yapıldığını iyice araştırın ki derdinizi doğru anlatabilesiniz.

Ynt: 10 mart 2012 staja başlatma sınavına dava açmak isteyen arkadaşlar

haklısınız ancak avukata vermeyi düşünmüyorum zaten bilirkişi tayin ediliyormuş derdimizi anlatan net bir dilekçe yeterli olur bence,yinede uyarınız için teşekkür ederim.