15 Aralık Muhasebe Standartları Soru ve Cevapları

Spl ye sordum itirazlara cevap postaladınızmı diye kesinlikle hayır dediler.siz eminmisiniz.bağımsız denetim dersinden de cevaplanan itiraz varmı

Itirazlara cevap süresini 60 gün diye biliyorum. Spl nin 31.01.2012 de açıklanacak dediği tarihten önce kimseye cevap yollayacağını sanmıyorum.

Değerli Arkadaşlar.
Dün SPL den bir adet kargo geldi.Tam o esnada toplantıda idim.Toplantıdan Apar topar çıktım.Acaba itiraz ettiğim sorulardan birisine redmi geldi diye.Esasen son bağımsız denetim tebliğinden sonra sınav sonucunun çok da önemi kalmadı.Fakat psikolojik olarak da olsa insan başarısız olmak istemiyor.zarfı açınca son girdiğimiz sınavda yatırdığımız paraya fatura kestiklerini gördüm.İlk defa bir kamu kurumunun sınavdan sonra fatura gönderdiğine şahit oldum.Size de benzer kargo gelirse heycanlanmayınız diye söylüyorum.SPL'nin spekülasyonlara yol açmamak için 31.ocak dan önce iptal sorularla ilgili bir yazı göndermiyeceğini düşünüyorum.o tarihte iptal sorularının açıklanmasınında artık bir önemi kalmayacak.

arkadaslar bugun spl yi aradim.ve 31 inden once iptallerin aciklanacagini soylediler.bakalim ne olur.a kitapcigi 7 10.sorulari iptal olarak bekliyorum ama bakalim hayirlisi...

iptaller açıklanmış arkadaşlar.muhasebe standartlarından A grubu 7 ve 10.sorular iptal olmuş..bu durumda 60-80-68 olan notlarımla 69,3 aritmatik ortalamadan kalmış bulunmaktayım..kazanan arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim...

iptaller açıklanmış arkadaşlar.muhasebe standartlarından A grubu 7 ve 10.sorular iptal olmuş..bu durumda 60-80-68 olan notlarımla 69,3 aritmatik ortalamadan kalmış bulunmaktayım..kazanan arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim...

bağımsız denetimden 6 iptal edilecek sorudan birtane bile etmemişler.helal olsun

evet arkadaşlar iptal sorular açıklanmış bulunuyor şimdiden herkese hayırlı olsun
şahsen benim beklemiş olduğum b gru 19 soru iptal olmuş bu vesile ile sınavı geçmiş bulunmaktayım.

iptal olan 2 soruyla beraber netim 14 e çıktı. geçmem için 15 ihtiyacım var. 3 tane soruyu hatırlamıyorum...

İnşallah geçmişimdir. Geçenleri tebrik ederim.

gökhan bey ben de 69,33 ile kaldım. Sağlık olsun

Arkadaşlar,
Bana da bir soru yetiyordu.2 soru iptal olmuş.cevap kutucuklarında taşırma yapmadıysam inşallah geçiyorum.Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Birlikte hareket etmeseydik asla başaramazdık.Gökhan bey ve Adnan beylerin iptallerde çok katkısı oldu.olumsuz bir şey olursa çok üzülürüm.İnşallah bir kaza olmaz.