2013/2.Dönem Sınav Sonuçları Hk.

Arkadaşlar ders başına kaç kez sınava girme hakkımız var.

Ben 2 kere girdim aralık 3 hakkım olacak ve 4 dersim var.Hiçbir dersi de boş geçmedim

Arkadaşlar ders başına kaç kez sınava girme hakkımız var.

Ben 2 kere girdim aralık 3 hakkım olacak ve 4 dersim var.Hiçbir dersi de boş geçmedim

ilk girilen(7 derse birden) sınavdan sonra, en fazla 2 yıl içinde her bir ders için 4 kere daha sınava girme hakkınız var.
buna ek olarak parasını yatırmanız o sınava girmeniz anlamına gelmiyor. sınav yerine gerçekten gidip
imza atmak gerekiyor sınava girmiş olmak için.
ben sınavlardan birine çok hastayken komalık durumda gittim. bir kısmına girdim boş kağıt verip çıktım. diğerlerine hiç girmedim.. ama paralarını yatırmıştım..
imza attıklarımdan 2-3 gibi puanlar alıp kaldım,, hiç girmediklerimden ise sınava girmedi gözüktüm, yani hakkımdan düşmedi..

itirazlar acaba ne zaman sonuçlanır fikri olan varmı ?

sınav yönetmeliğine göre sınavların açıklanmasından itibaren 15 gün içinde itiraz edilebilir. İtirazlar da 30 gün içinde incelenip karara bağlanarak yazılı olarak bildirilir. Yani sınav sonucunun açıklanmasından 45 gün sonra itiraz sonuçları açıklanıyor.
15 Ekim gibi bekleyebiliriz sanırım. Bunu beklemek daha zor.. Bir de geçerim diye umudun varsa yeni sınava çalışmak çalışmamak meselesi var.

4 Kasım'da sınav başvuru zamanı gelmeden itiraz sonuçları açıklansa iyi olur elbet, inşallah gecikmez.

Son düzenleme:
şu maliyetin püf noktası felan yok mu vergiden de uygulamaları anlamaıdm konuya hakim olmak için ne yapmalıyım soruyu çözüyorum ama bir değişiklik olsun kafam karışıo parantez içinde bir şey yazıoalr ya kafa karıştırmak için çıakrılacak mı ekelnecekmi bilemiyorum vergiden geçenler uygulama sorularını anlatabilir mi

şu maliyetin püf noktası felan yok mu vergiden de uygulamaları anlamaıdm konuya hakim olmak için ne yapmalıyım soruyu çözüyorum ama bir değişiklik olsun kafam karışıo parantez içinde bir şey yazıoalr ya kafa karıştırmak için çıakrılacak mı ekelnecekmi bilemiyorum vergiden geçenler uygulama sorularını anlatabilir mi

Al benden de o kadar

maliyet notları

sema hanım maliyet notları bende mevcut size iletebilirim çok hoş ve esprili bir anlatımı var nasıl ulaştırabilirim size?