2013 / 3.Dönem SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman açıklanır ?

teos u değişmişler sanırım ne işe yaradığı belli olmayan 4 tane buton koymuşlar ve hiçbirine girilmiyor.stajın hedeflerine yönelik bir çalışma olmuş sanırım.bilgisayar eğitimine imkan sağlamaktan algıladıkları bu olsa gerek

buradaki tüm arkadaşlar tek ders mi bekliyor ? tek ders bekleyen arkadaşların mı stajer devam ediyor ifadesinin değişmesi gibi bir durum varsa geçmişiz diyebilir miyiz?Kısaca olumlu düşünebilir miyiz ?stajer devam ediyor yazıyordu gibi anımsıyorum ....emin değilim..tam tekerleme olduk :)) kitlendik hayırlısı herkes için.

Ben öyle düşünmüyorum benim 4 dersim var 4 de vermiş olamam.Bence stajı biten ve sınava giren herkezin aynı oldu genel bir değişiklik bence

ben de aynı fikirdeyim heyecan yapmamak gerek böyle bir olasılık makul gelmiyor insana ancak gönül isteyince gözde yanılabiliyor,tekrar baştan başlayıp çalışmayı düşünemiyorum,

Kişi SMMM. Devam ediyor. İSTANBUL SMMM ODASI

arkadaşlar ben vergi sınavına girmedim belgeyi hak kazanmama imkan yok o yüzden hiç heyecanlanmayın SMMM yazmasına :)

SMMM ibaresiyle kişiyi onure edip devam ediyor ibaresiyle sürünmeye devam ettiğine atıfta bulunuyorlar.nihayetinde yularının kimin elinde olduğu açıklanıyor

bir çay koyup bu havada,beklemekten başka yapılacak bir şey yok herkese kolay gelsin,sonuçlar gönlümüze göre olur inşallah.

Arkadaşlar zaten biz sınava giridğimiz andan itibaren smmm yiz stajerlik sınava girene kadar ancak belgeli olmak kazandıktan sonra suanda askıda bir smmm yiz aday da sayılırız yani o yuzden smmm yazmaları co kdoğal hepımızı nstja suresı doldu cunku