fonradar

2014/1 Maliyet Muhasebesi Çıkabilecek Konular

arkadaşlar şöyle bir face deki yeterlilik gruplarına göz attım yorumları okudum maliyet muhasebesinde safha -birleşik maliyet işçilik ve yevmiye kaydı diye herkes yazmış yahu.. birde komisyon değişmiş diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum tabi

arkadaşlar benim stajım 2015 ocakta bitecek.maliyete şimdiden çalışsam erken olurmu .2015 mart dönemine denk geliyo yetrlilik.sizin paylaşımlarınız neticesinde gözüm KORKTU. hazırlanmam açısından önerilerinizi bekliyorum.

son 6 gün , en çok tahmin edilen konulara son kez bakmak istiyorum bu hafta ve çıkmış soruları tekrar taramak lazım 2013-2 döneminde 2009 yılının soruları gelmişti.

:) güg rini yükleme oranı vasıtasıyla imalatlara atıyorsun birim ve toplam maliyet buluyorsun.. bence safha da gelebilir gibi..

Allah ım sen gör halimi .. maliyet yeter artık diyorum.. haketiğimi düşünüyorum artık....

Birleşikmiş safhaymış , gitmiş hepsi kafadan. Sık diyorum dişini şurada 1 hafta bile kalmadı. Ama hevesimde kalmadı ders çalışmaya.
Eğer şu komple çalıştıklarım kalsaydı aklımda , kesin 7 de 7 yapardım. Hepsini okudum, çalıştım. Ama şimdi gel de gör beni, sıfırım :(

sipariş safha zor konular değil ... gözünüzde büyütmeyin tekrar edin silaynur.... sevinç çığlıklarına az kaldı sıra bizlerde.. ha gayet...

:)