2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

BENİM PARANTEZ İÇİNDE YAZIYORDU TEK DERSİM MALİYETTİ .. UMARIM YÜKLEMEMİŞLERDİR.. YENİ NOTLAR PARANTEZSİZ YAZIYOR DEĞİL Mİ...

şoktayım bu nasıl eziyettir yaaa... :(

Hep aynı şey ya eziyet başka şey değil. gecen sınav sonucları acıklandıgında parantez içindekiler eski notunuzdu .ama bunların işi belli olmaz güvenemiyoruzki.

şimdi bu haksızlık değil mi ?

bu arada geçen ve belge aldığını gören arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Allah Bundan sonraki yaşantınızda yar ve yardımcınız olsun...

sözüm size değil ...

Arkadaşlar geçimisim sonunda denetimden ama bu kadar mal bir kurum olamaz zaten umrumda da degıldı cok cok ta mutlu olamadım cunku oyle bir zamanlama yapıyolar ki millet haberlere odaklanmış canlar ölüyor dalga geçer gibiler neyse gecen arkadaşlarımıza tekrardan tebrikler kalan arkadaşlar sorun etmesinler bu kurum o kadar laf hakediyorki dencek birşey bilemiyor

Arkadaşlar sonunda bende bitirdim bu zorlu yolculuğu Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını versin...

Arkadaşlar geçimisim sonunda denetimden ama bu kadar mal bir kurum olamaz zaten umrumda da degıldı cok cok ta mutlu olamadım cunku oyle bir zamanlama yapıyolar ki millet haberlere odaklanmış canlar ölüyor dalga geçer gibiler neyse gecen arkadaşlarımıza tekrardan tebrikler kalan arkadaşlar sorun etmesinler bu kurum o kadar laf hakediyorki dencek birşey bilemiyor

Sizin adınıza sevindim..sizde benim gibi emek verenlerdensizin.. darısı bize.. ama sanırım bizlerde bir hata var.. parantez içinde eski not görünüyor. notunuz parantez dışında değil mi..

Sizin adınıza sevindim..sizde benim gibi emek verenlerdensizin.. darısı bize.. ama sanırım bizlerde bir hata var.. parantez içinde eski not görünüyor. notunuz parantez dışında değil mi..

evet parantez dışındaydı inş hepimiz geçimişizdir bu kurumdan bir an önce kurtulmamız lazım karaktersiz bir kurum karşısındayız burdaki çoğu arkadaşımız çok emekler verdi ne yalan soylıyım denetimi verebilmek için afedersiniz köpek gibi çalıştım yuzluk kağıt verdım sonuç 54 ama geçimisim umrumda değil ister 50 olsun