2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

Sağolun ALLAH razı olsun darısı tüm arkadaşlarımızın sizin başınıza... Maliyet hakkında da geçmiş sınav sorularını çözseydiniz bunuda yapardınız çünkmü geçmiş sınav sorusunun formatındaydı ben o soruyu 2 kere çözmüştüm onun sayesinde 70 aldım gerçi daha yüksek bekliyordum ama :))))

çözmezmiyim aslında kolaydı ama zamandan kazanayım diye hızlıca yaptığım ve kontrl etmediğim birinci sorudaki stm hatam bitirdi beni. o doğru olsaydı 50-60 arası bekliyordum çıkınca cevaplara bir baktım ki anladım kaldığımı hemen. kısmet hazirana artık

Herkese hayırlı geceler arkadaşlar geçenlere tebrikler.haziran sınavında kalan dersleri verip bitiririz bizde inşaallah.

Arkadaslar ya hata falan olabilirmi acaba denetimn kagidim cok iyiydi 58 yazmislar vergiden de gecenki notum da 40 ti onu gecmis olabilirler mi acaba.hata varmidir

Meslekten kalan tek benimdir sanırım :) ilk girişimdi tek dersim kaldı şükürler olsun umarım herkes beklediği sonuçları almıştır.

Birde üst tarafta 12-13 ocak 2012 smmm sınav sonuç belgesi yazıyor inşallah hatalı değiltir.

Notları
Dersler 2012/2 Sonuç
Finansal Muhasebe - [63]
Finansal Tablolar ve Analizi - [50]
Maliyet Muhasebesi 80 80
Muhasebe Denetimi [75]
Vergi Mevzuatı ve Uygulaması - [60]
Hukuk - [50]
Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku 60 60
Staj Tamamlama Notu 99 99
Toplam 537
Ortalama 67.13
Tebrikler Başarılı Oldunuz

Finansal Muhasebe - [61]
Finansal Tablolar ve Analizi 60 60
Maliyet Muhasebesi 50 50
Muhasebe Denetimi - [50]
Vergi Mevzuatı ve Uygulaması 60 60
Hukuk - [64]
Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku - [80]
Staj Tamamlama Notu 97 97
Toplam 522
Ortalama 65.25
Tebrikler Başarılı Oldunuz

yine bir saçmalık ya nedir bu yaaa dogru düzgün notları yüklemeden yine yarım yamalak iş yapıyorlar. tek dersim vergi vardı simdi 40 yazıyor parantez içinde değil inşallah dogru değildir.:(