2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan girdap
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sizinki parantez içindemi ? ağlıyorum şuan emin olun...yardım edin umarım sizinki doğrudur çok sevinirim adınıza ..

sizinki parantez içindemi ? ağlıyorum şuan emin olun...yardım edin umarım sizinki doğrudur çok sevinirim adınıza ..

Yok yok sakın ağlamayın açıklamada yazıyor zaten parantez içinde ise eski not geçen sınav da da böyle olmuştu parantez içinde yazanlar eski notları idi.. Benimkinde parantez filan yok normal aldığım notlar tebrik ederiz başarılı oldunuz en son sonuçda

tek maliyetten girdim gözüme uyku girmedi çok çalıştım..

notum parantez içinde ... umarım yüklenmemiştir henüz...

benim yeni notlarım parantez içerisinde yazmıyor. maliyet ve vergiden kalmıştım vergi 65 maliyet 30 yazıyor .bir önceki sınavda geçtiğim derslerin notları ise parantez içerisinde

başarısız oldunuz falanda yazmıyor ayrıca .. nedir bu çilemiz yaaa ...........

Notları
Dersler 2012/2 Sonuç
Finansal Muhasebe - [68]
Finansal Tablolar ve Analizi - [50]
Maliyet Muhasebesi 70 70
Muhasebe Denetimi 51 51
Vergi Mevzuatı ve Uygulaması - [65]
Hukuk - [50]
Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku 65 65
Staj Tamamlama Notu 97 97
Toplam 516
Ortalama 64.5
Tebrikler Başarılı Oldunuz

Notları
Dersler 2012/2 Sonuç
Finansal Muhasebe - [68]
Finansal Tablolar ve Analizi - [50]
Maliyet Muhasebesi 70 70
Muhasebe Denetimi 51 51
Vergi Mevzuatı ve Uygulaması - [65]
Hukuk - [50]
Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku 65 65
Staj Tamamlama Notu 97 97
Toplam 516
Ortalama 64.5
Tebrikler Başarılı Oldunuz

böyle yazıyor benimkinde ve bitti :)))))

aşağı yukarı evet maliyeti 40 bekliyordum 30 gelmiş vergiyi 50 bekliyordum 65 gelmiş. en azından maliyetten kalacağımı biliyordum. sizin de hayırlı olsun darısı bize inşallah

Sağolun ALLAH razı olsun darısı tüm arkadaşlarımızın sizin başınıza... Maliyet hakkında da geçmiş sınav sorularını çözseydiniz bunuda yapardınız çünkmü geçmiş sınav sorusunun formatındaydı ben o soruyu 2 kere çözmüştüm onun sayesinde 70 aldım gerçi daha yüksek bekliyordum ama :))))

2009/1 çözmüştüm tüm sorularıı... ya umarım hatalıdır ve girilmemiştir notum ....... bu arada tebrik ederim dostum ... :)