2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

Arkadaşlar rahatlatacak birşeyler söyleyim bizim sınav sonuçlarımız komisyondan tesmer'e gelmiş :) bazı kuşlar söyledi Cuma günü kazananlar aranmaya başlanır bence:)) Cuma günü telefonu çeken bir yere koyalım:)))))))

arkadaşlar tesmerde özel smmm sınavı ve staj değerlendirme sınav sonucu açıklanmış ilanı vermişler.bunlar bizimle aynı tarihte açıklanacaktı.belki yarın da bizimkini açıklarlar

Çatlayıp ortadan ikiye ayrılacam. 1,5 ay geçti şu son bir hafta geçmek bilmiyor. O değil de eve gittiğimde napacağımı şaşırıyorum, ders,ders,ders. dedik şimdi boşluğa düştüm bocalayıp duruyorum :)

özel smmm ve abc değerlenirmeleri sitede yayınlanmış. bizimkilerden aranacaklar yarın veya en geç perşembe aranır, sitede ise cuma çıkar diye düşünüyorum.

özel smmm ve abc değerlenirmeleri sitede yayınlanmış. bizimkilerden aranacaklar yarın veya en geç perşembe aranır, sitede ise cuma çıkar diye düşünüyorum.

Beklenti o yönde bakalım artık.. çünkü açıklanma tarihi 20 mayıs yazıyordu her biri için . Özel smmm sonuçları açıklandığına göre bizimkilerde açıklanmalı...

açıklanacaksa açıklansın artık yeter en azından ders mi çalışacağız sevineceğiz mi öğrenelim hep bir bilinmezlik gelecek programları ötelemeli askıya almalı offff

tesmer sonuç - teos -forum maliye -facebookk - kayseri smmm odası
sabahtır girip çıkıyorum yeter artıkk yaaaaaaaa

Özel Smmm açıklandığına göre yine heyecan yaşattılar bize :) yarını iple çeker oldu... yarın hepimiz için hayırlı ve güzel haberler olsun...

Özel smmm'leri bugün arayıp aynı gün internette açıkladılar. Hadi yarını bekliyoruz arkadaşlar kısmet

bende de 2012/2 12-13 ocak 2012 sonucu, tebrikler başarılı oldunuz diyor. denetim 50, meslek hukuku 65 olarak girilmiş. gerçekten de bu şekilde geçiyordum. dönem aceleye geldi sanırım giriş yaparken. yani umarım öyledir. :)