2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

izmir odasını aradım 15 i 16 sı gibi sonuçlar gelecek diye bilgi aldık dediler bu hafta kesin ama perşembe cuma günü ancak öğreniriz

Genelde söylemler 15-16 sı olduğuna göre en geç cumaya kadar açıklanmış olur.

son 3 gün dostlarım ... inşallah cuma açıklarlarda biter bu eziyet :) .. bittik , tükendik , eridik, mahvolduk vs.

Açıklansın artık da neye çalışacağımızı bilelim tam bir eziyet bu. Tesmeri aradım 20 sinden önce açıklanmaz diyor. Sanırım 19'unda ararlar 20' sindede internetten açıklayacaklar

daha açıklanmadan 13.sayfaya ulaştık arkadaşlar hepimiz heyecandan ölecek durumdayız ama hala haber yok. İSMMO ya sordum sınav sonuçları Tesmerden açıklanıyor dedi:)):) hadi ya dedim peki ne zaman dedim Tesmerin internet sitesinde yazıyor dedik:alkış:
söylenecek söz bulamıyorum:sleep:

Arkadaşlar insanları burda ümitlendirmeyin yarın geçici vergi var maliyet yapıyorum kafam burda 5 dakika da bir girip bakıyorum. 20 sinde açıklanacağını bildiğim halde:)))) önceden rahat olun diyordum şimdi bende rahat olamıyorum:))))

Aramıza hoş geldin

Özel SMMM lerin açıklanma tarihide 20 si idi. ve bursa odası an itibari ile özel smmm'leri aramıza hoşgeldiniz diye aradı. Ancak bizlerin sonuçları henüz gelmemiş. Odalarını arayıp ne zaman açıklanacağına dair bilgi alabilecek arkadaşlar var mıdır?

Özel SMMM lerin açıklanma tarihide 20 si idi. ve bursa odası an itibari ile özel smmm'leri aramıza hoşgeldiniz diye aradı. Ancak bizlerin sonuçları henüz gelmemiş. Odalarını arayıp ne zaman açıklanacağına dair bilgi alabilecek arkadaşlar var mıdır?
odalarda net bilgiler yok malesef herkese değişik cevaplar veriyorlar

bugün bitti arkadaşlar yarını beklemekten başka çaremiz yok.inş. hepimizin istediği gibi sonuçlar gelir.

ben bursa odası başkanı ile görüştüm. dedim 20 sinde açıklanacaktı. bizimkiler geldi ben vermedim de söylemiyomusunuz yoksa diye hayır dedi olur mu öyle şey sizinkiler henüz gelmedi. eziyet çektirmem size gelir gelmez derhal aramaya başlayacağım dedi :)) hayırlısı bakalım kısmet artık :))