2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan girdap
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Müjde sonuçlar açıklandı arkadaşlar. sonuc.tesmer.org.tr adresine girin. arşivden sınav yılı 2014 sınav smmm deyin en üstte 2012/3 yazmışlar yanlışlıkla. sonuç kısmına tıklayın. Herkes için hayırlısı olsun. Müjdemi isterim artık :))

notlar giriyor sanırım. 2 dersden girdim.biri açıklanmıi diğeriyok. ancak sınav dönemi 2012/3 yazıyor :)

TESMER BELGE SİSTEMİ

Arkadaşlar benim sonuçlar açıklanmış :D girdiğim 5 dersten de geçmişim çok şükür şimdi sadece vergi ve hukuk sınavları kaldı.... Motivasyonum tavan yaptı :D umarım herkes aynı mutluluğu yaşar biran önce.. he bu arada benimde sınav dönemi kısmı 2012/2 diyo, ama ben o dönemde sınava girmedim, zaten ilk girişim olduğundan bu notlar önceki sınav notları olamaz..o yüzden detaylara takılmayın :D

iyi geceler

vergiden 65 ile geçmişim ama maliyet maalesef kalmışım. olsun en azından ortalamamı vergi hocası yükseltmiş sağolsun ben 50 bekliyordum.

hiç acımaları yok. tek dersim kalmış hala bırakıyorlar. gecenin bir vakti duyuru yapılmadan kimse aranmadan neyin not açıklaması bu? umarım bir hata vardır yoksa aklımı oynatacağım.

Teşekkürler kaçıncı girişindi

2. girişimdi 3 dersten kalmıştım..... Maliyet muhasebesi 70, Muhasebe dentimi 51, Meslek hukuku 65 almışım ve bitti ..... TEk yorum yapabilceğim denetim 100 beklerken nasıl 51 vermiş sorun değil 50 si benim oldu geri kalan birde onların olsun:))))))

anlamadım ben bir hata var sanırım.. şans eseri girdim forma millet sevinç çığlıkları atıyor...

bende tek ders maliyetten girmiştim.. parantez içinde 30 yazıyor.. eski notlar pazantez içinde yazılır diyor anlamadım birşey.. aramada yapılmadı kimse eminim bir hata vardır.. gene karıştırmışlardır birşeyleri.. bekleyin hele ...

anlamadım ben bir hata var sanırım.. şans eseri girdim forma millet sevinç çığlıkları atıyor...

bende tek ders maliyetten girmiştim.. parantez içinde 3 yazıyor.. eski notlar pazantez içinde yazılır diyor anlamadım birşey.. aramada yapılmadı kimse eminim bir hata vardır.. gene karıştırmışlardır birşeyleri.. bekleyin hele ...

aynen bende de eski not var.