fonradar

2014/ Mart Dönemi SMMM Yeterlilik Sınavı İçin Kaynak Paylaşımı

Ben Dehanın kitabında da basım hataları gördüm. bir üst satırda 66 ise , alttaki satırda 60 anlamadım gitti.

2013/3. Dönem sınavına hazırlanırken kullandığım temel hukuk(69 sayfa) ve meslek hukuku(39 sayfa) notlarımı renkli taradım. İsteyen arkadaşlar mail atarlarsa gönderebilirim. Notlarda sınav istatistikleri görüceksiniz 2013/3. dönemde çıkan sorularıda çalışırken eklerseniz ortalama nerden soru gelir kestirebilirsiniz.

2013/3. Dönem sınavına hazırlanırken kullandığım temel hukuk(69 sayfa) ve meslek hukuku(39 sayfa) notlarımı renkli taradım. İsteyen arkadaşlar mail atarlarsa gönderebilirim. Notlarda sınav istatistikleri görüceksiniz 2013/3. dönemde çıkan sorularıda çalışırken eklerseniz ortalama nerden soru gelir kestirebilirsiniz.

Yeterliliğe hazırlanan arkadaşların kullandığı ortak mail

[email protected]

smmm+1234 şifre

Herkese tek tek göndermektense herkes buradan indirir.

Ses kaydı yapan bir arkadaş vardı ondanda rica etmiştik ama atabildimi acaba

Merhabalar

Sınava Gireceğim ve Çok acil Hukuk ( Temel Hukuk+Borçlar+Şirketler+SGK) ve Meslek Hukuku ders notlarına ihtiyacım vardır. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Çoğu Ders notları eksik. Özellikle hukukta Temel hukuk var Borçlar yok. veya SGK eklenmemiş. Lütfen tam olan arkadaşlardan rica edeceğim.

[email protected]

Merhabalar

Sınava Gireceğim ve Çok acil Hukuk ( Temel Hukuk+Borçlar+Şirketler+SGK) ve Meslek Hukuku ders notlarına ihtiyacım vardır. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Çoğu Ders notları eksik. Özellikle hukukta Temel hukuk var Borçlar yok. veya SGK eklenmemiş. Lütfen tam olan arkadaşlardan rica edeceğim.

[email protected]

smmm_yeterlilik@hotmail hepimizin ortak kullandığı bir mail adresi

şifre :smmm+1234 buradan notlara ulaşabilirsiniz

Merhabalar

[email protected]

smmm_yeterlilik@hotmail hepimizin ortak kullandığı bir mail adresi

şifre :smmm12345 buradan notlara ulaşabilirsiniz​

2013/3. Dönem sınavına hazırlanırken kullandığım temel hukuk(69 sayfa) ve meslek hukuku(39
sayfa) notlarımı renkli taradım. İsteyen arkadaşlar mail atarlarsa gönderebilirim. Notlarda sınav istatistikleri görüceksiniz 2013/3. dönemde çıkan sorularıda çalışırken eklerseniz ortalama nerden soru gelir kestirebilirsiniz.
Bana mailatabilir misiniz
[email protected]