2014/ Mart Dönemi SMMM Yeterlilik Sınavı İçin Kaynak Paylaşımı

Üyelik
18 Eyl 2006
Mesajlar
7
arkadaşlar merhabalar,

2014/mart dönemi için smmm yeterlilik sınavına hazırlanmaktayım. allah kısmet ederse ilk seferde vermek istiyoruz.

sınava girmiş kazanmış arkadasların ve elinde ders notları olan arkadaşların bizimle paylaşmasını istiyorum.

gönderen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

rahmicanbazsmmm@gmail.com
 
Üyelik
17 Ağu 2012
Mesajlar
119
Konum
kayseri
arkadaşlar merhaba
bu dönem gırmış ve verme ıhtımali yüksek olan arkadaşların vergı hukuku ve meslek hukuku notlarına talıbım.bana özel mesaj atabılırlermı?
teşekkür ederim
 
Üyelik
27 Ağu 2006
Mesajlar
1,108
Konum
istanbul
Şifre smmm+1234 burada notlar var arkadaşlar eklemek isteyenlerde ekleyebilir hepimiz yararlanırız
 
Üyelik
10 Ara 2013
Mesajlar
11
Konum
Artvin
Merhaba !

2014 senesinde yeterlilik sınavına gireceğim. Deha nın setini aldım. Bulunduğum il nedeni ile ne yazık ki kursa gitme imkanım yok. Bu nedenle kurs yada tavsiye edeceğiniz notlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

yelizbasaran_08@hotmail.com mail adresim.
 
Üyelik
10 Ara 2013
Mesajlar
207
Konum
istanbul
Bende mi bir sorun var anlamıyorum. Kaynak kitap aldım okuyorum falan ama beynim test çözmeye mi programlanmış nedir, cümle kurarken zorlanıyorum. Yani anlıyorum ama anlatamıyorum :S kendimi iyice depresyona soktum yaw.
 
Üyelik
10 Ara 2013
Mesajlar
207
Konum
istanbul
Yazmayı nasıl sökücez peki bilen var mı? Hal böyle olunca bir suçluluk duyuyorum. Kafayı yedirecek en sonunda. Aynı sınavlara tekrar vakit kaybedip girmek istemiyorum. Tabi ki sınav ücretleride var.
Ya bir de dışardan birine bu sıkıntını söyleyince çalış geçersin diyor ya, alıp dövesim geliyor. Çalışıyorum arkadaş ,ama bir düğüm var sanki beynimde. Sökülse ben de cümle kurarım.
 
Üyelik
17 Mar 2010
Mesajlar
832
Konum
Türkiye
Ben okuyup da yazıya dökememeyi kendi adıma zamanında çok kitap okumamama bağlıyorum. Birde dershanlere giden arkadaşlar denetim hakkında hocalar birşey diyorlar mı?
 
Üyelik
10 Ara 2013
Mesajlar
207
Konum
istanbul
Ben daha önce giren arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum. Geçmiş sorulara göz gezdirdiğim kadarıyla , finansal ve maliyette tanım çıkmamış. Hep işlem veya yevmiye kaydı falan yapılmış. Sizce tanımlara çalışmayıp da şöyle bir göz gezdirsem olur mu ki?
 
Üyelik
10 Ara 2013
Mesajlar
207
Konum
istanbul
Çalışmayıp derken üzerinde çok durmasam mı acaba? ilk kez gireceğimden ve kursa da gitmediğimden bilgi alamıyorum sınavlar hakkında. Belki çok saçma bir şey sormuş olabilirim yani , kusura bakmayın lütfen :)
 
Üyelik
17 Mar 2010
Mesajlar
832
Konum
Türkiye
Geçmiş yıl sorularına göz gezdirin size fikir verir zaten. (Denetim Hariç. Denetimden son iki sınava kadar her şey normaldi.)
 
Üyelik
23 Eyl 2013
Mesajlar
330
Konum
muğla
arkadaşlar maliyette dehanın seti yeterli gelmedi bana Yurdakul hocanın kitabını önerenler var mı? Kitabı satın almak istiyorum internetten ama adı tam olarak nedir? Yardımcı olur musunuz? Kitapta soru çözümleri mi var sadece konu anlatımı da var mı?
 
Üst