2015 Vergi Soru Tahminlerinizi Bekliyorum Arkadaslar

Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin.Tek dersim vergi kaldı.soru tahmini yapanlar ya da dershanelere giden arkadaslarin aldıkları tuyolar varmi lütfen paylaşalım.

arkadaşlar meslek ve vergiden hangi yayını çalışmamı tavsiye edersiniz bende dehanın kpnu anlatımı var vergiden

aynen ....bende bu sinavda kdv kv mart sinavlarinda agirlikli olarak kdv ve vuk var

Geçen sınavda “Kontrol Edilen Yabancı KurumKazancı” çıkıcak diyen arkadaşlar direk tutturdu bu sınavda böyle tüyolar bekliyorum dersaneye giden arkadaşlardan lütfeeen

aynen ....bende bu sinavda kdv kv bekliyorum.Ancak mart sinavlarinda agirlikli olarak kdv ve vuk var

Merhaba arkadaşlar çıkması muhtemel konular hangileridir, kursa giden veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi hangi konulara ağırlık verelim, hocaların bu dönem cıkabilir, bekliyorum dediği konulara ağırlık verelim, yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar çıkması muhtemel konular hangileridir, kursa giden veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi hangi konulara ağırlık verelim, hocaların bu dönem cıkabilir, bekliyorum dediği konulara ağırlık verelim, yardımlarınız için teşekkürler.

Geçen sınavda çıkacak denilen bir soru çıktı maalesef ben maliyete kafayı takdığım için es geçtim fakat bu sınvda kimseden ses yok ya kursa giden vergiden hiç arkadaş yok yada herkez vergiyi vermiş.Kdv ve kurumlardan sözel gv uygulama diyoruz ama çıkmış sorular birdaha çıkmıyor analiz yapan arkadaşlar oluyordu ama :((((((((Bende ne bulsam okuyorum ama kafam karma karışık oldu

Tarihin gelmiş gelmiş en kazık vergi sınavıydı sınava girenlere çok geçmiş olsun vergiyi verdiğim halde soruları görünce çok üzüldüm bence sınava itiraz edin sonuç alırsınız %85 başarısızlık olursa ( ki gecen çok az olacaktır)bildiğim sınav tekrarı yapıyolar( yanlış biliyor olabilirim)

Ozan bingöl hocanın Vergi Sınavı Yorumu;
@ozanbingoll: @erhanilgaz Tam anlamıyla ahlaksızlık, bu sorularda Mali Müşavirliğe dair ne var ki!!!! Söyleyecek söz yok!!!!

Tek dersim vergiydi.ve soruları görünce bittik kaldık yine dedim.belki çok kolaydı.ama 2008 den bu yana boyle bir soru örneği bile.yok.zamanımızi emegimizi umudumuzu çaldılar.hakkımı helal etmiyorum.koskaca Vuk KDV 10 puana sigdirdilar.diyecek söz yok.yarin itibariyle tesmeri ariyacagim.

Benimde tek ders vergiydi.mizmizlanmak gibi olmasin ama hakikaten vergi den sorulari hazirlayanlar herhalde gecmesinler diye hazirlamislar.idari yargidan 20 puanlik soru nedir ya! Temmuzdaki sinavi beklemekten baska cate yoook.

böyle rezillik olur mu,
bu soruları hazırlayanların ellerinden öpüyorum, her yerinden öpüyorum,

Tek dersim vergiydi.ve soruları görünce bittik kaldık yine dedim.belki çok kolaydı.ama 2008 den bu yana boyle bir soru örneği bile.yok.zamanımızi emegimizi umudumuzu çaldılar.hakkımı helal etmiyorum.koskaca Vuk KDV 10 puana sigdirdilar.diyecek söz yok.yarin itibariyle tesmeri ariyacagim.

Ben ne kadar ağladığımı hatırlamıyorum halende şoku atlata bilmiş değilim.Ben bu sınavı hazırlayanlara gerçekten hakkımı helal etmiyorum ne uyku kaldı ne okumadığım bir vergi notu.Şuan kendimi resmen bitmiş hissediyorum bir daha tekrar aynı şeyler nasıl okunur bilmem çok mutsuzum

Ben ne kadar ağladığımı hatırlamıyorum halende şoku atlata bilmiş değilim.Ben bu sınavı hazırlayanlara gerçekten hakkımı helal etmiyorum ne uyku kaldı ne okumadığım bir vergi notu.Şuan kendimi resmen bitmiş hissediyorum bir daha tekrar aynı şeyler nasıl okunur bilmem çok mutsuzum

Betulcum bende seni merak ettim dur bakalım sonucu bekle canım inşallah geçersin duam seninle

Deha yayınlamış arkadaşlar

2 soru vergi yasasında istinaf kanun yolu soruyu ben hiç biryerde okumamıştım.Zaten yanlış bilmiyorsam 2014/6 ayda yürürlüğe girmiş.Bu sınav için nereye nasıl başvursak itiraz etsek.Kimseden ses çıkmıyor

Arkadaşlar,Geçen dönem benimde çok kötü geçmişti.Çıkınca sinirlerim alt üst oldu diğer sınavlarada moralim bozuk girdim.Kesin kaldım diyordum ki Hoca 50 vermişti.Umutsuzluğa kapılmayın.Sözel sorulara yorum bile yapmış olsanız bildiğinizi anlıyorlarsa Puan veriyorlar bence.Umarıun iyi gelir sonuçlarınız.