2016/3 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları

Sınava giren sayısı arttığı için 3 şubatta açıklansa bile şanslıyız. Yarın için fazla beklentiye girmemek lazım bence :(

Ben tüm derslerden girdim(ilk girişimdi)
Vergiden biraz korkuyorum açıkçası ama diğerlerinin hepsini verdiğimi umuyorum.

ben vergiye yetişemediğim için sadece maliyetten girdim ama açıkcası pek bişey beklemiyorum, :) smm tablosunu yaparkan dönem içi alışları eklememişim dolayısıyla sonuçlar tırt, haa belki bu bişiler biliyo deyip biraz puan verirlerse 50 alır mıyım bilmiyorum :)
hayırlısı,

Geçen sınavda son gün diye diretiyorlardı öncesin de açıkladılar, hatta telefonla ile ulaştığımız da sabah saatlerin de son gün derken öğlen civarı akşam açıklanacak demeye başlamışlardı. Arkasından sınavdan başarılı olanları telefon ile aramalar başladı zaten sonra da akşam 17:00'de sonuçları ilan ettiler. Yine son günden önce açıklanacağını düşünüyorum ben.

Tesmer yine aradım bayana sosyal medyada yârin açıklanacağı yazıyor kaynakları sağlanmış dedim ama kadın yemedi bize öyle bir bilgi ulaşmadı dedi artı yine 3 şubat dedi kadın CIA ajanı gibi ne yaptıysam bilgi alamadım büro açtım dedim iş ten ayrılacam dedim ama kadın 3 şubat dedi 😂

aynen bende aradım az önce 3 Şubat diyorlar
daha önce açıklanma ihtimali yok mu dedim bize bilgi gelmiyor diyorlar
Yani en azından o gün bugun değil

Yaklaşık bir ay önce 31.012017 tarihine kadar ruhsat alınırsa 2016 nın ücretlerinin geçerli olacağını ve o tarihe kadar almamız gerektiğine dair mesaj gelmişti bence yarın açıklanır diye düşünüyorum türmob ne kadar parayı çok sevsede bence açıklar yarın saat beşe kadar

ben vergiye yetişemediğim için sadece maliyetten girdim ama açıkcası pek bişey beklemiyorum, :) smm tablosunu yaparkan dönem içi alışları eklememişim dolayısıyla sonuçlar tırt, haa belki bu bişiler biliyo deyip biraz puan verirlerse 50 alır mıyım bilmiyorum :)
hayırlısı,

maliyet 2.soruyu yaptınız mı peki