2016/3 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları

27 sinde açıklanma ihtimali hiç yok mu acaba? ben 3 şubata kalmaz diye düşünüyorum ama[/QUOT

valla üstad inşallah açıklarlar. bunların sağı solu hiç belli olmuyoki, 3 şubatı bile geçebilir yani bu sefer giren sayısı çok fazlaydı özellikle maliyetten.

bu sebeble uzatabilirler. yoğunluğa göre 20 gün uzayabilir diye kendileri bilr yazmış. ama dediğin gibi inşallah bu cuma açıklarlarda bize şu sıkıntıdan kurtuluruz.

Cuma günü açıklanacağını düşünüyorum ben geçen sınavda 60. günü doldurmadan önceki son cuma açıklanmıştı. İlk mesajda da 27 Ocak beklentimdi umarım öyle de olur.

Sayın i.yildizz inşallah dediğiniz gibi olur sorunun bir tanesi 2008 bitanesi de 2005 te çıktığını söylüyorlar ya bende tam yaptım hemde iki soruyu birden ama bu maliyetçi öyle korkuttu ki bizi şüphelenmemek elde değil

Sayın i.yildizz inşallah dediğiniz gibi olur sorunun bir tanesi 2008 bitanesi de 2005 te çıktığını söylüyorlar ya bende tam yaptım hemde iki soruyu birden ama bu maliyetçi öyle korkuttu ki bizi şüphelenmemek elde değil

İlk soru kesinlikle önceki sınavlardandı bire bir çıktı, çalışırken de çözmüştüm şans işte, 2. soruyu çıktımı önceden bilmiyorum.

evet 2 soruda geçmiş yılların sorusu,birebir tüm rakamlar aynı,yani aslında sonuçların açıklanmasını beklememize gerek yok,şuan kim geçti kim kaldı bilebilir :) soruları yarım yapanlar için kritik sadece...ama bence bu kadar kolay sorulduğuna göre boş kağıt vermedikçe bırakmazla diye düşünüyorum...

Bence çok sıkıntı etmeyin . sonuçta bende sizinle aynı durumdayım. sorular insanları geçirmek için sorulmuş sade basit sorulardı. bırakmak istese 2016/2 gibi yapar geçerdi. insan birikince onlar içinde sıkıntı.Sonuçta belirli bir sürede sonuçları yetiştirmek zorunda.S bu sınav kalabalığı azaltma sınavıydı bence.

Bende bazen öyle düşünüyorum üstat birçok kişiyi geçirirler bence de çünkü yanlış sorular filan derken baya bir tepki aldılar ve birçok kişi birikti sadece maliyet dersinden o tepkilerden kurtulmak için baya kişiyi geçirecekler i.yildizz üstat siz ofis açtınız mı

Cuma günü açıklanır diye umut etmiştim ama burda yazılanlara bakılırsa 03.02.2017'de bile açıklanması zor gibi :(

İlk sınav daha heyecanlı oluyor çünkü tüm dersler merak ediliyor. Benim sadece maliyet vardı, kazasız belasız atlattık gibi duruyor ama geçen sınavda ilk sorumun sonucu doğruydu, ona rağmen 25 aldım. Dolayısıyla tamamen kurtulana kadar heyecan bende de maalesef var.

İlk sınav daha heyecanlı oluyor çünkü tüm dersler merak ediliyor. Benim sadece maliyet vardı, kazasız belasız atlattık gibi duruyor ama geçen sınavda ilk sorumun sonucu doğruydu, ona rağmen 25 aldım. Dolayısıyla tamamen kurtulana kadar heyecan bende de maalesef var.

üstad diğer sınav sonuçların nasıl geldi beklediğin gibimiydi okuyanların tutumu nasıl yani benimde öle bi durumum varki 3 4 dersim tam bıçak sırtı yani

@smmmadayımurat

Beklediğim gibiydi sonuçlar, sınavdan çıktıktan sonra geçtim diyorsan zaten büyük olasılık geçiyorsun.

Finansal Muhasebe 92
Finansal Tablolar Analizi 90
Maliyet Muhasebesi 25
Muhasebe Denetimi 62
Vergi Mevzuatı ve Uygulaması 95
Hukuk 60
M. M. M. Meslek Hukuku 85

Benim birinci soru doğruydu ikinci sorunun da a ve b şıkları doğruydu tabi birinci soru tam değil di ama 25 aldım ilk sınav da 25 ti bu sınavda sa iki sorum da doğru bakalım be verecekler

2016 1.donem ve 2016 2.donemlerde ymm ve smmm aciklama tarihleri arasinda 8 gun var :) istatistiklere gore yorum yaparsak haftaya carsamba Smmm aciklanir 😀

Bende bazen öyle düşünüyorum üstat birçok kişiyi geçirirler bence de çünkü yanlış sorular filan derken baya bir tepki aldılar ve birçok kişi birikti sadece maliyet dersinden o tepkilerden kurtulmak için baya kişiyi geçirecekler i.yildizz üstat siz ofis açtınız mı

hayır ofis açmadım , şimdilik öyle bir niyetimde yok.Hayat ne gösterir bilinmez ama ofise sıcak bakmıyorum.Şirketlerde devam edip ilerki zamanlarda bu işin danışmanlık boyutunu yapmak daha cazip geliyor.Tabi bunlar temennilerimiz :)