2017/2 Smmm Sınav Sonuçları

Tesmer ve İSMMMO ile görüştüm Tesmer, saat 17.00 de İSMMMO Saat 18.00 de sistemden öğrenebilirsiniz dedi.

tamam tugcelion okudum:( uzuüldüm yaa benim sonuç nasıl acaba bunda da kaldıysam artık nasıl olacak bilmiyorum.

Odayı tekrar aradım şimdi sınav sonuçlarını bizde bilmiyoruz sistemden de göremiyoruz. Kazananların listesi var elimizde aramaların devam ettiğini söyledi.

Arkadaşlar önemli Teos sisteme gitmiştim reklam mesajını reddetmiştim meer orda kazandınız mesajı varmış tabi ben görmedim izmir odayı aradım herkese msj attık finansal 56 dedi nihayet bende SMMM oldum 😂😂😂😂

ikinci defa girdim. meslek finansal muhasebe hukuk. ama sadece mesleğe girdim cenaze haberi gelince ikisi kaldı.

aynı derslerden girdim bende 2.defa .. 2.defa meslekten kalıyorum. oda nersi sizin çok yoğunsa herkese tek tek söylemek istemiyorlardır. inşallah geçersiniz ve diğer arkadaşlar.

aynı derslerden girdim bende 2.defa .. 2.defa meslekten kalıyorum. oda nersi sizin çok yoğunsa herkese tek tek söylemek istemiyorlardır. inşallah geçersiniz ve diğer arkadaşlar.

inşallah aralık sınavında tamamlarız tugcelion. Sağlımız yerinde ülkemiz huzur içinde olsun da elbet sonunda başarırız.
bu işten ekmek yemek varsa nasipte olur. herkese başarılar diliyorum.