2017/2 Smmm Sınav Sonuçları

arkadaşlar hangi odalar arıyor bilgi verebilirmisiniz. İSMMMO aramalar başladı mı ?

daha önce sınava giripte kalan derslerden geçiyorsan da arıyorlar diye biliyorum özetle; mali müşavir olmuşsan arıyorlar öyle duymuştum.

ona mesaj atılıyor diye duydum ama tabiki aramaları lazım kolay bir sınav ve süreç değil sonuçta. Umarım hepimizi arayacakları günler gelir:)

Manisa odası mesaj attı. Tüm dersleri geçenleri arıyorlar arkadaşlar.hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsn inşllh.

bursa smmmo mesaj attı arkadaşlar tek ders maliyet geçtim. basit ortalama yöntemini 42,50 tl bulmuştum sanırım 60 puanla geçtim.
geçen arkadaşları tebrik eder geçemeyen arkadaşlara da sabırla sınavlara hazırlanmalarını ve elbet bir gün geçeceklerini tavsiye ederim.

gözünüz aydın tebrikler tüm derslerden mi girmiştiniz

Maliyetten girmiştim...1 soru yanlış yaptım.2.soru tam.üçünsü soru ise fifo tam açıklama tam basit ortalamayıda tartılı şekilde çözdüm.
Sonuç geçmişim.ilk sınavda ilk 6 dersi bu sınavta tek dersimi verdim.kaynak olarak sadece internette yayınlanan özet bilgilere çalıştım.