2017/2 Smmm Sınav Sonuçları

bursa smmmo mesaj attı arkadaşlar tek ders maliyet geçtim. basit ortalama yöntemini 42,50 tl bulmuştum sanırım 60 puanla geçtim.
geçen arkadaşları tebrik eder geçemeyen arkadaşlara da sabırla sınavlara hazırlanmalarını ve elbet bir gün geçeceklerini tavsiye ederim.

ben basit ortalama sorusunu 43,33 bulmuştum. .... da cevap olarak 43,33 bulmuştu. bakalım bizimki ne gelecek

Telefonum çaldı heyecanlandım kıpır kıpır oldum. Arayan annemmiş nasıl heyecanlandım ya

Vay arkadaş beni mi deniyorlar ya 0212 824 .. .. numara aradı. Avrupa yakası kodunu görünce bir heyecanla açtım sağlıklı yaşam sitesinin reklamı için aramışlar. ismmmo beni de arayın lütfen ! Sınav stresi yaşamak istemiyorum bir daha

7/7 yapanlar aranır yada smmm olmaya hak kazananlar aranır ya da sms gönderiliri kazanmasanda aranırsın ya da sms gönderilirsin bunların hepsi oda dan oda ya farklılık gösteriyor

ankara oda'dan mesaj geldi. tek ders maliyet geçmişim arkadaşlar. hepiniz hayırlı haberler almanız dileğiyle.

Muğla oda'dan aradılar.
tek ders maliyet vardı geçmişim
hepiniz hayırlı haberler almanız dileğiyle.

bana da msj geldi 29-30 temmuzda ki sınav da başarılı oldunuz diye. ilk sınavdan 2 tanesini geçmiştim bu sınavdan da 5 tanesini verdim çok şükür. Geçen arkadaşları tebrik ederim kalan arkadaşlara da en kısa sürede sıvavlarını geçmesini Allah'dan dilerim.

Umarım bütün herkes geçmiştir gerçekten bu stres insanın omrunu bitiriyor. Hepinizin hayırlı haberler almanız dileğiyle