2019/1 SMMM Yeterlilik

benim anlamadıgım sonuçları sisteme neden yüklemiyorlar ve sistemden önce odaları neden haberdar ediyorlar ve odalar ne için telefon açıyor herkesi tek tek tebrik mi ediyorlar çok mantıksız ayrıca saat kaç da açıklanacağı da belli değil bu odanın hiç mi düzgün bir uygulaması olmaz

Kazanan arkadaşlar sınavlar için sizin yorumunuz nasıldı? Biraz insiyatif kullanmışlar mi ? Yine kıt mı notlar 😔

Arkadaşlar, 12:45 itibariyle İsmmmo'dan aradım. Umarım tüm emek verenlerin emekleri boşa gitmez.

sonuçları yayınlasalarda millet de rahat etse. hadi biz arandık. şuanda aranmayan fakat aynı zamanda sınavı kazanan o kadar çok insan vardır ki. hepsi boşu bosuna strese giriyor .

dün gece 23:59 dan beri bilgisayarın başında olup sahurda da sayfayı yenile diyen çık gir yapanlar burada mı?

Merhaba arkadaşlar İstanbul'dan 1.05 te arandım ismim S ile başlıyor alfabetik aranıyorsanız bilginiz olsun.. Finansal muhasebeyi tek dersten bekliyordum forumlardan gördüğüm kadarıyla 22 doğru cevabım vardı 44 puan yapıyordu, T cetvelim okeydi ama tüm hesaplar doğru değildi, sonuçta zarar çıkıyordu ama kar çıkararak geçtim mesela. 22 doğru + T cetveli yeterli olmuş anladığım kadarıyla. Allah bekleyen herkese nasip etsin. Herkese iyi haftalar.