fonradar

24 Haziran 2006 Staj Başlatma Sınavına Hazırlananlar

Arkadaşlar Bundan önceki sınavlarda kazanma oranı % 10 iken Bundan sonraki sınavlarda bu oran % 5 e düşüyormuş doğrumudur.Böyle bişey duyan var mı?

Arkadaşlar benim hazirandaki sınavda 5 nci girişim olacak.artık kazanmak istiyorum.tesmer in eğitim cd lerini alan var mı?ve önerirmisiniz? Başka çare kalmadı.İlk umutun kitabını aldım olmadı, İslam çankaya nın kitabını aldım olmadı. Hep 50 ile 55 arası ortalama ile başarısız oluyorum. 10 ila 15 soru arası daha doğrum olursa sanırım sınavı geçecem. Bide yeni bir duyum aldım.Bundan önceki sınavların kazanan kontenjanı %10 iken Hazirandan itibaren % 5 e düşüyomuş doğruluğu varmıdır? Teşekkürler...

haziran sınavı

bu haberi nereden duydun? tesmer'i arayıp sorsak mı acaba? hep böyle bir sürü konuda rivayetler geziyor ortalıkta bir allahın kuluda çıkıp resmi bir açıklama yapmıyor.

Sınavı kazanan bi arkadaş odaya gittiğinde ordan başka biri söylemiş. ama yetkili mi yoksa sıradan biri mi bilmiyorum. Eğer gerçekten böyle bişey varsa biz ölmüşüz.bundan önceleri 50 ile 55 civarı ortalamayla kalan bizler herhalde % 5 e düştüğünde 40 ı geçemeyiz. Arkadaşım bişey soracam bu eğitim cd lerini hakkında bilgin var mı? Varsa nasıl? başka forumlarda okudum.Sınavlarda bu cd lerde bulunan sorulardan 10 ila 15 arası bire bir soru çıkıyormuş.Acaba alsak mı?

ders notları

bende cd yok ancak brabus01 arkadaş bize mail ile bu cd içeriklerini gönderdi istersen ona bir müracat et.herhalde faydası olur.çünkü özellikle muhasebe konusunda tartışmalı sorular çıkıyor.

slm arkadaşlar bu forumu yeni keşfettim bu dayanışmanız umutsuzluğuma biraz olsun umut oldu.
brabus01 rica etsem bana da notları gönderebilir misin [email protected]
teşekkür ederim

arkadaşlar menkul kıymetler stok bağımlılık oranında kullanılıyor mu cevaplarsanız sevinirim

Stok Bağımlılık Oranı = [Kısa Vadeli Yabancı Kaynaklar - (Hazır Değerler + Menkul Kıymetler + Kısa Vadeli Alacaklar)] / Stoklar

teşekkür ederim
staja ara verme nedenleri nelerdir? bu konuda da bana yardımcı olabilirmisiniz

nil' Alıntı:
teşekkür ederim
staja ara verme nedenleri nelerdir? bu konuda da bana yardımcı olabilirmisiniz
İşyeri değişikliğinde iki işyeri arasındaki ara 3 ay,
İşyeri kapanması durumundaki ara 4 ay,
Askerlik sonrası staja başlama 3 ay,
Nakil işlemlerinde iki işyeri arasındaki ara 4 ay olarak uygulanacaktır.
Yukarıda sıralanan sürelerin dışında, stajlarına ara verenlerin stajları iptal edilecektir.

Stajyer el kitabından daha detaylı bilgi edinmeniz mümkün.

Arkadaşlar bende forumu yeni keşfettim haziranda bende sınava gireceğim elinizdeki notlardan banada mail atarsanız memnun olurum

teşekkürler

[email protected]

kayapinar' Alıntı:
ARKADAŞLAR ELİNİZDEKİ NOTLARI EMAİLLE GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.TEŞEKKÜRLER

Forum kuralı' Alıntı:
Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu başlığı açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanılmamalıdır. Ayrıca yardım, acil, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar açmak yasaktır. Bu başlıkları açan kullanıcılar uyarılacaktır ve açtığı konu silinecektir. Bu kuralın 2. bir ihlali söz konusu olursa moderatörler tarafından üyelik iptali yapılabilir.

Lütfen forum kurallarına uyalım.