fonradar

28-29 Mayıs İsmmmo Olagan Genel Kurulu

İSMMMO Seçimlerinde Hangi gruba oy vereceksiniz.

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

volkanuzun

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar merhaba, 29 Mayıs Pazar günü İSMMMO yönetimi için seçimler var bildiğiniz üzere mevcut başkan yasaların zorlamasıyla bu dönem aday olamıyor.

Avrupa ve dünyada mesleki itibar sıramasında ilk 3'te olan mesleğimiz ne yazıkki Türkiyede 34. sırada. Özellikle bağımlı çalışan arkadaşların oy kullanması lazım.

Son düzenleme:
evet arkadaşlar burda yıllardır tartışıp duruyoruz ,meslekte sorunlar şöyle böyle diye.
lütfen oyumuzu kullanalım,kullanmıyorsak hiçbirimizin konuşmaya hakkı yok.

Adayların hiçbirini tanımıyorum açıkçası. Seçim beyanlarını okuyup içime hangisi siniyorsa ona oyumu vereceğim.

istanbuldaki seçimi yüzde 1 milyon değil yüzde sonsuz yahya arıkan ve ekibi kazanacaktır neden mi insanlarımız boş ideoloji ve parti peşindeler de onun için her yere girmiş pis siyaset.Türk insanı söylemez sadece söylenir.Kurtuluşa gidin ismmmo' na girin bakın kışın fırın gibi hamam gibi terler bunalırsınız, yazında kutuplar gibi buz dolabının derin dondurucusu sanki. Çok güzel çalışan bir odamız var hiç bir iş yapmayıp kokteyl yapan ele avuca sığacak iş yapmayan uyduruktan kıytırıktan işleri büyütüp asıl iş gibi gösteren, göz boyayan insanları sağmal inek,düşünmekten üretmekten yoksun robot gören,kendi çıkarlarını herşeyin üzerinde tutan ve bu mesleğe fayda getirmek şöyle dursun itibar kaybettiren vahşi kapitalist sistemin dönen çarklarının bir parçası olan mali müşavirler odalarını şimdiki mevcut çalışma (pardon çalışmama) sistemlerinden (pardon sistemsizliklerinden)dolayı şiddetle,hiddetle ve nefretle bir kez daha kınıyor yazıklar olsun bu mesleğin yüz karaları diyoruz.Mehmet Akfin tükürün şiiri geldi aklıma

istanbuldaki seçimi yüzde 1 milyon değil yüzde sonsuz yahya arıkan ve ekibi kazanacaktır neden mi insanlarımız boş ideoloji ve parti peşindeler de onun için her yere girmiş pis siyaset.Türk insanı söylemez sadece söylenir.Kurtuluşa gidin ismmmo' na girin bakın kışın fırın gibi hamam gibi terler bunalırsınız, yazında kutuplar gibi buz dolabının derin dondurucusu sanki. Çok güzel çalışan bir odamız var hiç bir iş yapmayıp kokteyl yapan ele avuca sığacak iş yapmayan uyduruktan kıytırıktan işleri büyütüp asıl iş gibi gösteren, göz boyayan insanları sağmal inek,düşünmekten üretmekten yoksun robot gören,kendi çıkarlarını herşeyin üzerinde tutan ve bu mesleğe fayda getirmek şöyle dursun itibar kaybettiren vahşi kapitalist sistemin dönen çarklarının bir parçası olan mali müşavirler odalarını şimdiki mevcut çalışma (pardon çalışmama) sistemlerinden (pardon sistemsizliklerinden)dolayı şiddetle,hiddetle ve nefretle bir kez daha kınıyor yazıklar olsun bu mesleğin yüz karaları diyoruz.Mehmet Akfin tükürün şiiri geldi aklıma

Valla ben sanki Meslekte Birlik ekibinin kazanacağı hissine kapılıyorum.

Hangisi daha çok fayda sağlar, çalışır bilemiyorum. Seçim beyannamelerini göremedim..

malesef fayda maliyet analizine göre oy verilmiyor bu memlekette seçim beynnameside kimsenin umurunda değil heryere siyaset ve boş ideolojiler girdiği için en çok şikayet edenlerde gidip gene kendi siyasi görüşündekilere oy kullanıyor oysa biz küçükken her şeyi adil dört dörtlük mükemmel ve bağımsız biliyorduk oysaki her kurum, kuruluş denernek,bvakıf ve dernekler kendi içlerinde örgütlenmişler ne işi var paritinin oda seçimlerinde ne işi var partsin orduda ne işi vaar partinin baro da ama her yere herkes girmiş ve çok da güzel kendi menfaatleri çıkarları doğrultusunda kullanıp propagandalarını yapıyorlar bu tür yerleri siyasi kale olarak görüyorlar yazık yazık yurdum insanına yazık hem de çok yazık ama demekki hakediyoruz zira toplum olarak düzelmemiz lazım önce

açık ve net olarak yahya arıkan ve ekibinin karşısındaki en güçlü gruba oyumu vereceğim.
yahya arıkan ve ekibini yeterince zengin ettiğimizi düşünüyorum.oyumun siyasetle alakası yok,sadece yeter diyorum yahya arıkan ve ekibine

Doğru söylüyorsunuz. Seçim beyannamesine uyacakları da meçhul. Samimiyet hissi vermeleri lazım.

Her ne olursa olsun oyumu boşa göndermeyeceğim ama gidip oyumu kullanacağım..

[
ile kol kola olduğunu nereden biliyorsunuz ya da neye dayanarak söylüyorsunuz merak ettim açıkçası. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Siyaseti bu foruma sokup burayı da basitleştirmeyelim. Herkes kendi görüşüne göre oy verir. Mesele karşılıklı iftira noktasına gelmeden bence mesleki paylaşımlara Dönelim

Haklısınız.

Durum ne durumda acaba bu arada. Sonuçlar ne zaman açıklanacaktır bilgisi olan var mı?

Siyaseti odamızın yönetimi yapmış zaten ben neden yapayım.
Buyurun;

Genel kurul görüşme maddelerinde olmamasına rağmen Yahya Arıkan kendisini Onursal Başkan yaptırdı ve maaşa bağlattı. Onursal başkan olmasına olsunda maaş neyin nesidir.

Volkan bey seçim oldu bitti herkes istediğine oy verdi. Artık bu tip paylaşımlara gerek yok, yani bu foruma göre değil bu işler. Başka konularda bilgi verici paylaşımlarınızı da bekliyoruz.