29-30 Mart Sınavına Girin ve Canı Sıkılanlar Formu

tura

Katkı Sunan Üye
abi niye kiletlerler bu formu anlamdım
alakası olmayan şeyler yazılıyormuş daha ne yazacağız
forumun başlığı 29-30 mart sınavı ile alakalı ve o sınava girenler yazıyor
girmeyen zaten bakmaz
ne kadar saçamalık 200 hatta 300 gidereckti forum ama olmadı

Ynt: 29-30 mart sınavına girin ve canı sılıkanlar formu

zaten sınav stresı vardı oldu mu şimdi bu durum ya oof offff :'( :-X :-X

evet bütün arkadaşlar buraya
alomaliye yönetimini kınıyoruz
çok büyük haksızlık bu

Selamlar herkese..
Epeydir takip ediyorum, birkaç mesaj da yazdım..gerektikçe yazıyorum, buranın bir mesleki bir forum olduğunun farkındayım ancak son zamanlarda yazılanlara bakarsak hayretle takip ettiğim bu mesajların sahipleri farkında değil. Tesmere şiir yazanlar oldu, 1 ay önceden açıklanacağı günü saatine kadar verenler oldu, şu sorular kesin çıkacak diye sallayanlar oldu birbiriyle havadan sudan konuşma platformu olarak burayı seçenler oldu, bir önceki sınavda belgesini alanlardan buradaki bu boş boş konuşan insanlarla yüzeli bilmem kaç sayfa yazdılar diye gurur duyanlar oldu. sınavdan sonra bağırıp çağıranlar, gözünü karartıp şöyle yapacağım böyle yapacağım diyerek bizleri ümitlendirip: nihayet tesmer de hakkını arayacak bir nesil mi geldi acaba diye düşünürken bu arkadaşlar çok değil en geç 1 ay sonra forumdaki kaçıncı sayfada olduğunu saymaya başladı, bir iki tane doğru dile getirilmiş tepkiden başka hiçbir şey yazılmadı, yapılmadı, grameri bozuk yüzlerce mesaj sadece.. ciddi bilgiler almak için buraya giren insanlar arada bir tane doğru düzgün bilgiyi okuyabilmek için sayfalarca gereksiz yazıyı okumak zorunda kaldı. Lütfen birbirinize başka yerde selam verin, börek yollayın, şiir yazın..herkes sıkıntılı, herkes çok gergin, üzgün..elbette sıkıntılarımızı da paylaşacağız, ama saniye saniye kimsenin ruh halini dinlemek zorunda değilim. Sağduyu, mantık lütfen..

Açılan başlık: girin ve canı sılıkanlar?buna da birşey demiyorum artık

Artık hiçbirşey yazmayacağım. :'( :-X

Kahvaltıya çağırmadık onamı kızdılar acaba. Yoksa ba-bs lere mi kızdılar :-X

umutburcak o başlıkta ne gibi bir bilgi arıyordun bana söylermisin lütfen

AZ VE ÖZ KONUŞMAYI BECEREBİLMEK

Yeterlilik sınavı ile boğuşmaya başladım başlayalı, yaklaşık 6 aydır, forumu takip ediyorum. Başlangıçta çok faydalandığım, sınav sistemi ile alakalı bilmediğim bi çok şeyi burda öğrendim, benimle aynı dertten muzdarip insanlar oldugunu gördüğüm bi yerdi burası. Zamanla bu değişti. Gerçek bilgi paylaşımı ve paylaşımın kalitesi neredeyse yok oldu. Başlığın adı "Stajyer Sorunları" . Yarının SMMM adayları ve çoğu benim gibi tek dersi kalmış adaylar ... arkadaşlar bi bakın yaptıgımız muhabbetlere. poaça börek baklava ikramlarınızı Ogün Hocam bi "Serbest Kürsü" diye başlık açsın ordan yapın. yada yapalım. burda sınavla alakalı gerçek sıkıntılarımızı , gerçek degerli bilgilerimizi paylaşalım. Ogün Güneş kasım sınavında Sonuçlar odalara ulaştı dedi diye bu siteyi kötüleyenler ben bilgi aldım bugun açıklancakmış ama kaynagından eminim degil diyerek aynısını kendileri yaptı. Bişeyi sevmiyosak ve yeriyosak onu başkasına nasıl yaparız? Dun Beyazzafer arkadaşımızın sonuçlar bugun açıklanacakmış yazısı ile ben çok ümitlendim. netice ? .... tamam, yinede Allah razı olsun, duydugu bir duyumu paylaşmışitır, Ogun Hocamda farklı bişey yapmamıştıki ... Herneyse , hepinizi saygı ile selamlıyorum ve adımıza, unvanımıza yakışır ve yaraşır davranmaya davet ediyorum.

ugur_35 ' Alıntı:

geriye dönüp 2-3 sınav öncelerinde aynı tarz başlıklarda neler tartışılıyorumuş , bilgi paylaşımı nasıl yapılıyormuş bi bakıver Uğur hocam. amaç yermek degil. Gelin hepberaber doğru olanı yapalım. yine azıp coşacagımız şeyleride Ogun hocamın acacagı serbest kursu başlıgı altında yapalım. Düsünsene şimdi tesmerden biri burayı okuyosa nasıl hoşuna gidiyordur. bunlar birbirleri ile konusamıyorlarki .... diodur. bakın bi tepki var görmezden gelemessiniz.

beyazzafer ' Alıntı:
ALEX_06 ' Alıntı:
AZ VE ÖZ KONUŞMAYI BECEREBİLMEK

Yeterlilik sınavı ile boğuşmaya başladım başlayalı, yaklaşık 6 aydır, forumu takip ediyorum. Başlangıçta çok faydalandığım, sınav sistemi ile alakalı bilmediğim bi çok şeyi burda öğrendim, benimle aynı dertten muzdarip insanlar oldugunu gördüğüm bi yerdi burası. Zamanla bu değişti. Gerçekte bilgi paylaşımı ve paylaşımın kalitesi neredeyse yok oldu. Başlığın adı "Stajyer Sorunları" . Yarının SMMM adayları ve çoğu benim gibi tek dersi kalmış adaylar ... arkadaşlar bi bakın yaptıgımız muhabbetlere. poaça börek baklava ikramlarınızı Ogün Hocam bi "Serbest Kürsü" diye başlık açsın ordan yapın. yada yapalım. burda sınavla alakalı gerçek sıkıntılarımızı , gerçek degerli bilgilerimizi paylaşalım. Ogün Güneş kasım sınavında Sonuçlar odalara ulaştı dedi diye bu siteyi kötüleyenler ben bilgi aldım bugun açıklancakmış ama kaynagından eminim degil diyerek aynısını kendileri yaptı. Bişeyi sevmiyosak ve yeriyosak onu başkasına nasıl yaparız? Dun Beyazzafer arkadaşımızın sonuçlar bugun açıklanacakmış yazısı ile ben çok ümitlendim. netice ? .... tamam, yinede Allah razı olsun, duydugu bir duyumu paylaşmışitır, Ogun Hocamda farklı bişey yapmamıştıki ... Herneyse , hepinizi saygı ile selamlıyorum ve adımıza, unvanımıza yalışır ve yaraşır davranmaya davet ediyorum.
arkadaşım ben sadece duyduğum bir duyumu söyledim kesin açıklanmış veya sağlma bilgi gibi bir şey yazmadım. her yazımda sağlam bir kaynak olmadığını vurgulayarak yazdım

Ogün ün yazdıgı sallamamıydı kasım sınavında?

ALEX_06 ' Alıntı:
ugur_35 ' Alıntı:

geriye dönüm 2-3 sınav öncelerinde aynı tarz başlıklarda neler tartışılıyorum , bilgi paylaşımı nasıl yapılıyormuş bi bakıver Uğur hocam. amaç yermek degil. Gelin hepberaber doğru olanı yapalım. yine azıp coşacagımız şeyleride Ogun hocamın acacagı serbest kursu başlıgı altında yapalım. Düsünsene şimdi tesmerden biri burayı okuyosa nasıl hoşuna gidiyordur. bunlar birbirleri ile konusamıyorlarki .... diodur. bakın bi tepki var görmezden gelemessiniz.

Siz umutburcakmısınız arkadaşım yoksa avukatımısınız, zat-ı alileri kendilerini savunabilir herhalde yetişkin biri olarak

ugur_35 ' Alıntı:
ALEX_06 ' Alıntı:
ugur_35 ' Alıntı:

geriye dönüm 2-3 sınav öncelerinde aynı tarz başlıklarda neler tartışılıyorum , bilgi paylaşımı nasıl yapılıyormuş bi bakıver Uğur hocam. amaç yermek degil. Gelin hepberaber doğru olanı yapalım. yine azıp coşacagımız şeyleride Ogun hocamın acacagı serbest kursu başlıgı altında yapalım. Düsünsene şimdi tesmerden biri burayı okuyosa nasıl hoşuna gidiyordur. bunlar birbirleri ile konusamıyorlarki .... diodur. bakın bi tepki var görmezden gelemessiniz.

Siz umutburcakmısınız arkadaşım yoksa avukatımısınız, zat-ı alileri kendilerini savunabilir herhalde yetişkin biri olarak

avukatıyım bi itirazın mı var?

arkadaşlar lütfen yapmayın böyle sınav stresinden birbirimizi kırmayalım
en zor günlerde destek alıyoruz bu siteden...

tamam işte sorun haloldu sınav soru ve cevaplarına yonelık yazacaklarımızı sonuçlar açıklandıktan sonra orda paylaşırız şimdi bu başlıga toplanalım ne farkeder

aslında biz olayı abartmış olabılırmıyız ??neyse ben herkesı buraya davet edıyorum
morallerı herşeye rağmen yüksek tutalım zaman az kaldı no stres no panic :)

ugur_35 ' Alıntı:
ALEX_06 ' Alıntı:
ugur_35 ' Alıntı:

ben sana karşı niye kendimi savunma gereği duyayım ki ;D sen bana şu saatte o başlıkta ne bilgisi arıyorsun diye soru sorarsan ben sana cevap bile vermem..gülerim ;D üzüm yiyelim arkadaşlar, bağcıyı dövmeyelim...

ALEX_06 ' Alıntı:
ugur_35 ' Alıntı:
ALEX_06 ' Alıntı:
ugur_35 ' Alıntı:

avukatıyım bi itirazın mı var?

Muhatabım Değilsin Arkadaşım Sana İyi Günler Hayırlı İşler Dilerim

onu savunmak için yazmadım. kendi fikirlerim olamazmı. şimdi onca yazıdan ona avukatlıkmı çıkardınız ? yazmamış sayın ozaman. (Ogun için desen eyvallah diyecemde ...)

Daha kilitlenen forum sayfası için bile birlik olamıyoruz Bir de kalkıp tesmeri turmobu sistemi değiştirmeye çalışacağız falan .

Ben kilit açılanaa kadar girmeyeceğim bu foruma bir şey de yazmayacağım

Bütün arkadaşlardanda ricam kimse yazmasın ve girmesin

Saygılar

akin94k.t.m.l. ' Alıntı:
Daha kilitlenen forum sayfası için bile birlik olamıyoruz Bir de kalkıp tesmeri turmobu sistemi değiştirmeye çalışacağız falan .

Saygılar

+1
Bende

bu şekilde bi kilitleme olamaz,bi uyarı yazılır ,bişey yapılır, böyle tepeden inme ..

akin94k.t.m.l. ' Alıntı:

Saygılar

akın bu forum neden kitlendi onu da düşünelim? sayfalarca boş beleş konuşan insanlar yüzünden..foruma küsmek yerine bu arkadaşları mantıklı ve sakin olmaya davet etmek daha doğru bir yaklaşım olmaz mı