29-30 Mart Sınavına Girin ve Canı Sıkılanlar Formu

Ynt: 29-30 mart sınavına girin ve canı sılıkanlar formu

ooof offfffffffffffffffffffffffffffffffff
patladım ya bi haber gelsin artık harbi patlııııııcam

a lütfen yapmayın böyle birlik olalım bunaldık işte dahası yok

Ynt: 29-30 Mart Sınavına Girin ve Canı Sıkılanlar Formu

Kilitlenmeye tepki gosteren arkadaşlar bu forumun her konusunu takip ettiğinizden şüphe duyuyorum. Bütün forumun genel bir çizgisi var. Ha siz bu çizginin dışında iseniz zaten burayı kullanmanız abes.

beyazzafer ' Alıntı:
muhasebebg ' Alıntı:

kimse kimseye kültürlüymüş herşeyi iyi biliyormuş gibilerinden şeyden yazmasın arkadaşlar lütfen burdaki arkadaşların tamamının eğitim seviyeside kültürüde aynı düzeyde

kendi adıma cevap veriyorum, bu başlık altında 2 sayfadır böyle bi ima yapmadım. ben aylardır, gelin birlik olalım , genci yaşlısı, örgün egitimlisi aöf lisi, hepimiz biriz gelin birlik olalım dedim. ama bakın , kendimize dair doğrularıda söyleme fırsatımız olmalı. kimseyi üzmeden , kimseyi yermeden. Gelin doğruyu hep beraber bulalım. Gelin bu Tesmer ile hep beraber mücadele edelim. Kültür yada kültürsüz ayrımı yapmadan. önce birbirimizi sahiplenerek.

Arkadaşlarım sonuna kadar haklı, burası bir forum ve açılan sayfa heyecanımızı paylaşacağımız, sıcak dostluk kurulacak bir bölüm,

Buradan yanlış anlam çıkaranları çekememezlik olarak yorumluyorum...

beyazzafer ' Alıntı:
muhasebebg ' Alıntı:

kimse kimseye kültürlüymüş herşeyi iyi biliyormuş gibilerinden şeyden yazmasın arkadaşlar lütfen burdaki arkadaşların tamamının eğitim seviyeside kültürüde aynı düzeyde

zafer nıye benden alıntı yaptın anlamadım

nedir abi çekemediğim ? neyi haset etmiş olabilirim ? tespit edemedigim ve senin tespit ettigin durumu söyle kendimi gidip direk türk doktorlarına teslim edecem. birlik beraberlik diorum sen ne diosun hocam ya.

Şahsın için demedim Alex, hiç kimsenin şahsı için demedim, kırdıysam özür dilerim...

izcan bu yaklaşımı için benden sana çok teşekkürler
bir meslektaş olarak senı kutluyorum ve herkesi saygıyla bu formu paylaşmaya davet ediyorum
bize de bu yakışır arkadaşlar

melikem ' Alıntı:
Kilitlenmeye tepki gosteren arkadaşlar bu forumun her konusunu takip ettiğinizden şüphe duyuyorum. Bütün forumun genel bir çizgisi var. Ha siz bu çizginin dışında iseniz zaten burayı kullanmanız abes.

her konu mu kaç yüz tanesini,çizgimi hangi çizgi hayat çizgisimi
anladıysam arap olim arkadaş karalamış bişeyler

Feratin;

Türk Dil Kurumuna göre abes:Gereksiz, yersiz, boş

zafer arkadaşım sana da çok teşekkür ediyorum anlayamamıştım nıye alıntı yaptığını

tamamen stresten hepimiz aynı ruh halindeyiz yeterki birliğimizi beraberliğimizi bozmayalım
aramızda herşeyi halledebilecek düzeyde insanlarız yeterki küskünlük olmasın hepinizi seviyorum arkadaşlar bu zor zamanları atlatıcaz merak etmeyin

smmm44 ' Alıntı:
alomaliyenin bu sansür uygulamasını kınıyorum..!

aslında bu bir sansür değil ben de forumdan keyifalıyorum ancak sanırım konuyu bıraz dağıttık
bu forumda paylaşmak daha doğru olabılır

neyse artık benım moralım baya bozukkk
öğleden sonra göruşuruz arkadaşlar :-X :-X :-X

nasıl dağıttıysak ,toparlamasınıda biliriz ..
açın Türkiyenin önünü olmuyo böyle..

Bu bölüm canı sıkılanlar bölümü.
Buraya sınavlar nezaman açıklanacak.
Sınavların nezaman açıklanacağını duyan varmı.
Kaç dersten geçmeyi bekliyorsunuz.
Sınav soruları zordu. Kolaydı.
Bu tesmer ... şöyle yapsa sınavları .. .gibi şeyler sanırım yazamıyacağız.
Yoksa burayıda kapatırlar.
Çay . Börek . Vs. serbest sanırım sadece

Saat 11 i geçti. 11 de sıcaklar gelicekti.

sürekli forumu takip eden fakat fazla aktif olmadan dışarıdan izleyen biri olarak bişey yazmak istedim bende.
sabahleyin forumu açtığımda inanın yüzümde bir gülümseme bir tebessüm çaylar börekler ikramlar ,sıcak bir ortam km lerce uzakta bile olsa birbirini tanıyan insanlar nedir ortak payda? sınavzedeyiz hepimiz,değişmeyen değiştirilmesine yaklaşılmayan,aklınıza gelmeyecek şekilde zorluklar çeken belkide psikolojisi bozulan insanlar bırakan geriye bir sınav sisteminin kurbanıyız hepimiz.inanın ben sabahki sohbetten çok mutlu oldum bunu gizleyemem mali müşavir olacam diye kaya gibi biri olacak değilim,bir ruhum bir kalbim var benimde.
masanın önünde oturup tuşlara basarak bak şu terbiyesizlere tesmere şiir yazmışlar,vay vay börek çay bile yolluyorlar ben şu forumu bir kilitleyeyim gibi bir düşünceyi kabullenmek istemiyorum,burdan da ayrılmıyorum burası moderatörlerin değil sadece hepimizin,lütfen bişeyi değiştirirken açıklamasını yapın gerekirse sizde katılıp kapatma konusunu tartışın çünkü buradaki insanların hiçbiri sizden düşük seviyede insanlar değil herkes eminim kendini kanıtlamış durumda insanlar
forum elbette ciddi ciddiyeti bozan kimsede yok ama yazarken yukarıdaki ikonlar gözüme takıldı
:-* :-X :-[ :p 8) ;D ::) :'( :-\ :-* :p :p

bissürü başlık açmışlar
bekleme odası ıvır zıvır

ne güzel götürüyoduk 200 ü bulacaktık

tesmere şiir yazmıyorum
sadece forumun ikonlarından birini yolluyorum
:p :p :p :p :p :p :p

Alomaliye Yönetimine : alo maliye sitesinin tıklanırlığını çoğaltan bizleriz.. sevgili yönetimin bunları görmesini istiyoruz.. sonuç olarak biz meslek mensubu ve adaylarıyız. gidip başka sitelerdede forum yapabilirdik ama yapmadık.. hepimiz buradayız.. alomaliye forum yönetimini kınıyorum... canlı yayaın tv lerde bile herzaman sınırlar aşılıyo.. bence bu biz meslek mensubu adaylarına yapılan haksızlıktır. ne hakkı diyen yönetim olabilir. ama busiteyi bu hale geritenler bizim üstadlarımzı ve bizim gibi adaylar. bununda dikkate alınamsını isterim. black money.