29-30 Mart Sınavına Girin ve Canı Sıkılanlar Formu

Ynt: 29-30 Mart Sınavına Girin ve Canı Sıkılanlar Formu

arkadaşlar tesmerin sitesi açmıyor bekiyo yani denermisin bi sizde
çok heyacanlandım

konuyla ilgili :benim bilgisayarda açılıyor fişek gibin,bağlantı sorunu telekom kaynaklı veya odtü kaynaklı sorun olabilir ,geçen senelerde deniz altından giden kablolar kopmuştu,,

canım sıkılıyo.

Sınav sonuçları ile alakalı değil çünkü ; biliyorum onu sınav sonuçları bölümüne yazmam lazım. (malesef kapalı)
SSK ların son günleri onunlada alakalı değil onuda SSK bölümüne yazmam lazım.
BA _ BS lerde değil onuda V.U.K. bölümüne yazmam lazım.

bilin bakalım benim canım niye sıkılıyo.

Lütfen can sıkıntılarınızı yazınız . Ama "tesmerin sitesi açmıyor" diye yazmayın çünkü onun başlığı ayrı olmalı.

feratin ' Alıntı:
Birazdan Mod açıklama yapacak ve bizde kendilerine Teşekkür edeceğiz.Çünkü platformu kilitleyerek yaklaşık 2 saattir sınav sonuçlarını düşünmüyoruz ve bizi farkı yöne çektiler.Ben bunun bilerek yapıldığına inanıyor ve eğer böyleyse de Süper bir fikir olduğunu kendilerine iletiyorum.İyi varsın Alo maliye ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D

çok saçma ya valla çok saçma kınıyorum herkes kafasına göre kitliyor çözüyor ne yani insanlar son günleri diye paylaşamaz mı sayfa sayamaz mı birbirini tebrik edemez mi ne yani hep kanun ezberliyoruz diye kanun kıvamında mı konuşmak zorundayız küfür yok hakaret yok nedir tebrik var iyi niyet var bilgi mi arıyorsunuz sormak istediğiniz bir şey varsa sorarsınız burası GİB mevzuat sayfası değil ki biri bişey söylüyor duyumunu paylaşıyor hemde sayfalardır burada olan biri diyor duyum kesin gibi algılanıyor.Doğru çıkmazsa vay haline.

Sonuç olarak ben çilek yemek istiyorsam bu çileği sıksam posası 20 gram çıkar diye çilek yemektende çileğin satışını yapanıda pazardan men etmem ne kadar saçmaysa buda okadar saçma.Hepinize güle güle arkadaşlar umarım istediğiniz herşey gönlünüzce olur mutlu kalın bir şey paylaşmak isterseniz özelim kilitli değil her an ulaşabilirsiniz hepinizi seviyorum.

ohhhhhh beeeeee site açıldı herhalde netten dolayı
sonuçlar yok tabi
bi anda çok kötü dağıldık ama toparlandık
buda çok iyi beraberlik içinde olmak güzel

naaptik dağıldıkmı diyosunuz ,

cevap verme diyor bi tarafım, bi taraftandan çabala tekrar diyor. yaz ki anlasınlar niyetini. hala çekemiyor ordan degil bu tarafdan bizden deil , yok titiz olmak zorndamıyız yok gravatmı takalım ... bakın size bizim için araştırıp daha önce attıgım bi mesajı örnek vericem :
----------------------------------------------------------------------------------------------------
19-20 Kasım 2005 Yeterlilik sınavı 20/01/2006 (cuma) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 60 gün)
11-12 Mart 2006 Yeterlilik sınavı 29/04/2006 (c.tesi) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 50 gün)
8-9 Temmuz 2006 Yeterlilik sınavı 15/09/2006 (cuma) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 66 gün)
18-19 Kasım 2006 Yeterlilik sınavı 22/01/2007 (p.tesi) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 63 gün)
17-18 Mart 2007 Yeterlilik sınavı 25/05/2007 (cuma) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 67 gün)
7-8 Temmuz 2007 yeterlilik sınavı 06/09/2007 (perşembe) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 59-60 gün)
24-25 Kasım 2007 yeterlilik sınavı 04/02/2008 (p.tesi) tarihinde açıklandı (yaklaşık 71 gün)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

BENİM DAVAM : paylaşmak, bilgiyi paylaşmak, sorunları"mızı" beraber çözmek, kimseyi itelememek, titiz gravatlı diye damgalamamak , adam gibi gülmek adam gibi cozutmak , ama asla bizim nesil sizin nesil diye ayırmamak , bizden ondan diye çözümlememek. İçinizden biriniz şu ortada örnek verdigim mesajdaki emeğin yarısı harcadğınız bi mesajınızı gösterin bana ...

TEMEL Eğitim ve Staj Merkezimizin Dahili numaraları 26 Mayıs 2008 tarihinden itibaren değişmiştir. {YENİ}

Öğrenci İşleri ...1101 - 1102 - 1103 - 1104 - 1114

Muhasebe .........1105 - 1106 - 1107 - 1115

e-USE Destek ...1130 - 1131 - 1132

Luca Operatör ..1152 - 1153

Luca Destek .....1158 - 1159 - 1160 - 1161 - 1162 - 1163 - 1164 - 1165

selmaca ' Alıntı:
ALEX_06 ' Alıntı:
cevap verme diyor bi tarafım, bi taraftandan çabala tekrar diyor. yaz ki anlasınlar niyetini. hala çekemiyor ordan degil bu tarafdan bizden deil , yok titiz olmak zorndamıyız yok gravatmı takalım ... bakın size bizim için araştırıp daha önce attıgım bi mesajı örnek vericem :
----------------------------------------------------------------------------------------------------
19-20 Kasım 2005 Yeterlilik sınavı 20/01/2006 (cuma) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 60 gün)
11-12 Mart 2006 Yeterlilik sınavı 29/04/2006 (c.tesi) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 50 gün)
8-9 Temmuz 2006 Yeterlilik sınavı 15/09/2006 (cuma) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 66 gün)
18-19 Kasım 2006 Yeterlilik sınavı 22/01/2007 (p.tesi) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 63 gün)
17-18 Mart 2007 Yeterlilik sınavı 25/05/2007 (cuma) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 67 gün)
7-8 Temmuz 2007 yeterlilik sınavı 06/09/2007 (perşembe) tarihinde açıklanmış. (yaklaşık 59-60 gün)
24-25 Kasım 2007 yeterlilik sınavı 04/02/2008 (p.tesi) tarihinde açıklandı (yaklaşık 71 gün)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

BENİM DAVAM : paylaşmak, bilgiyi paylaşmak, sorunları"mızı" beraber çözmek, kimseyi itelememek, titiz gravatlı diye damgalamamak , adam gibi gülmek adam gibi cozutmak , ama asla bizim nesil sizin nesil diye ayırmamak , bizden ondan diye çözümlememek. İçinizden biriniz şu ortada örnek verdigim mesajdaki emeğin yarısı harcadğınız bi mesajınızı gösterin bana ...
Diğer / Stajyer Sorunları / Ynt: Mart 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair... : Mayıs 23, 2008, 09:33:29 ÖS
Arkadaşlar pazar günü "Esmer Baba Türbesi" 'ne çapııtt bağlama merasimi için otobüs kaldırıyoruz, oldu olacak tam olsun. 100. sayfa uğurunu sağlamlaştırmış oluruz.

keşke oradaki ince ciddiyeti bile anlatabilseydim yada anlayabilseydin bu mesajı yazmadan. biraz daha dikkatli okumanı rica ederim degerli meslektaşım. gavur taşlamıyosun dikkat et, "cizgimi" bilirim ben .... yana yatma sağa batma sola kaçma olmaz.

ya zaten biz bilgilerimizi paylaşıyoruz ama kederimizi de sevincimiz de paylaşıyoruz
ne yani şimdi herkes tek tek siteye ne kadar faydalı olduğunu döksün öffff yaaaa kon nerelere geldı inanamıyorum hepimizin bu siteye faydası var hepimiz tek tek çok değerli ve önemliyiz benım moralım bu sıteyle duzelıyor ve bugune kadar yuzumde tebessüm oluşturan tek sayfa bızım sayfamızdı çok gördünüz bütün hevesim kaçtı

sonuçta sınav sonuçları açıklandıktan sonra zaten yıne soru cevap şeklınde konu devam edecek ben de şaşırdım artık bi üzül bi sevin burda paylaşalım madem düşüncelerimizi
kilit açıldıktan sonra da diğer forumda fıkra falan anlatmayın gercekten söyluyorum temellı kapanır bu sefer çatlarız artık
fıkralar espiriler buraya sadece sınavla ılgılı yazacaklar bizim foruma........ :-X

haklısın ama alex ozaman zaten bir sürü kişi takdir etmişti teşekkür etmişti sena zaten.sende eskisin hatırlarsın kasım sonuçları açıklanmıyor diye gerildiğimiz günlerde aramadığım yer kalmamıştı tbmm millet vekillerinin makamından tutta eski türmob başkanının özel kalimine kadar. aradığım yerlerden aldığım bir bilgi ki buda eski türmob başkanının sekreterinin sözüydü kesin pazartesi açıklanacak şeklindeydi o anları dakika dakika paylaştığımda beni iyi sallamakla suçlamaışlardı hatta pazartesi diyenler açıklanmazsa foruma yazmasın bile denmişti.O taraftan bu taraftan diye ayrılıyor diyorsun ama sende sonuçta emek veren vermeyen diye ayırmış olmuyor musun.

sen kendi faidalı bi bilgi paylaşımını koy ortaya selma kardeşim. bi okuyalım, aydınlanalım bilgilenelim.

adam gibi cozutmak güzel,
bazıları rakamlar sunar bazıları güldürür,bazıları ufuk açar anlamak lazım

alex 06 bence,son cümlen hariç diğerleri güzel

ERIN_BROCKOVICH ' Alıntı:
haklısın ama alex ozaman zaten bir sürü kişi takdir etmişti teşekkür etmişti sena zaten.sende eskisin hatırlarsın kasım sonuçları açıklanmıyor diye gerildiğimiz günlerde aramadığım yer kalmamıştı tbmm millet vekillerinin makamından tutta eski türmob başkanının özel kalimine kadar. aradığım yerlerden aldığım bir bilgi ki buda eski türmob başkanının sekreterinin sözüydü kesin pazartesi açıklanacak şeklindeydi o anları dakika dakika paylaştığımda beni iyi sallamakla suçlamaışlardı hatta pazartesi diyenler açıklanmazsa foruma yazmasın bile denmişti.O taraftan bu taraftan diye ayrılıyor diyorsun ama sende sonuçta emek veren vermeyen diye ayırmış olmuyor musun.

Erin seninle nesillerimiz uyuşmuyor, sana yazmam doğru olmayabilir :) Şaka bi yana, konunun uzaması benide hoşnut etmiyor. bende sizler gibi stres ile sonuç bekliyorum.

sen yaz yine yaz ben çaktırmam kim biliyorki zaten 36 yaşında olduğumu bir sen bir ben birde alo maliye . Şimdi beni yaşlıyım eskiyim ruhsatımda var ne işim var burda diye atarlar mı ? dersin. ;D

Aman imla kurallarına da dikkat edeyimde puan kırıp yıldızın birini kaptırı vermeyeyim. 8)

yani şimdi biz burda derslerden falan bahsetsek forumu kapatmayacaklarmıydı.. yok böyle bi saçmalık.

benim kızmızı ile yazıdığım yazıyı moderatöre bildirirmisiniz arkadşalar?

benim kızmızı ile yazıdığım yazıyı moderatöre bildirirmisiniz arkadşalar?
Gönderen açık: Bugün 11:29:08 ÖÖGönderen: feratin

Gördüm ; :)

Niye bu gerginlik?. geçen sınav sonuçlarında yazılanları ve açıklandıktan sonra da yazılanları okuyun