8-9 Temmuz SMMM Yeterlilik Sınavının Sonuçları Ne Zaman Açık

Merhaba Arkadaşlar
Sizce, 8-9 Temmuz SMMM Yeterlilik Sınavının Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak. Ne Kadar Sıkıcı Bir Bekleyiş Değil Mi?

haklısın çok sıkıcı bir bekleyiş ama sanırım az kaldı 15 günde kadar açıklamaları lazım yoksa en fazlda 8 eylüle kadar açıklamaları lazım çünkü sınavdan sonra en geç iki ay içinde açıklanması lazım çok merak ediyorum acaba maliyet ne oldu...

bende mali tablolar analizi ve maliyet muhasebesinden girdim sınava ve bende maliyeti çok merak ediyorum. açıklasalar artık hayırlısıyla

bu gün tesmeri aradım; aldığım cevap henüz açıklanmadı sınav komisyonunda, ne zaman açıklanacağını bilmiyoruz .

uzun bir bekleyiş oldu Allah hakkımızda hayırlısını versin.

geçen hafta tesmeri aradığımda da sınav komisyonunda demişlerdi dün de öyle dediyseler bu haftada açıklanmaz herhalde :( hayırlısı olsun.

8-9 Temmuz 2006 sınav sonuçları

merhaba,
sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını bilen var mı?

sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını bizlerin bilemediği gibi tesmerde bilemiyor malesef tek bildikleri halen komisyonda olduğu ama benim bildiğim bişey var o da Sınav sonuçları, sınavın bitiminden itibaren iki ay içinde Odalarda ilan tahtasına asılmak suretiyle ilan edilir.

MERHABA,
SAAT 15:15 'DE TESMER'İ ARADIM. SONUÇLARIN BELLİ OLMADIĞINI, KOMİSYONDA OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR.

merhaba arkadaşlar saat 09:30 da tesmeri aradım henüz açıklanmadı pazartesi günü kontrol için tekrar arayın bu hafta açıklanmaz dediler :(

merhaba arkadaşlar,
60 günlük sürenin bugün dolmuş olması gerekiyor. Nasıl oluyorda pazartesi
tekrar bakın diyorlar. Pazartesi açıklanacağıda kesin değil gibi görünüyor.

Merhaba arkadaşlar, sınav sonuçlarının açıklanamama sebebinin komisyon üyelerinin yapmış oldukları yıllık izinler olduğunu düşünüyorum. Neyse zaten sinir sistemimizde yeterince tahribata yol açıldı. En iyisi pazartesiye kadar beklemek. Sakin Olun... Ya Sabır tavsiye edilir.. :(

bu kadar da olmaz ki geçen defa 45 günde açıkladılar bizi bu kadar merakta bekletmeye hakları yok ki söyle bir ilan yazmışlar siteye daha açıklanmamıştır açıklanınca buradan duyurulacak diye tatilse okusunlar sonra tatile gitsinler bizi bekletmeye ne hakları var ya sabır idbile ya sabır

merhaba arkadaşlar

Sınav hala açıklanmadı tesmeri arayanınız varmı pazartesi demişlerdi herhangi bir açıklama yapıldımı bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ya arkadaşlar, bugün 64'ncü gün.. Tamam belki sınavın klasik olması, sınavı okuyanlar için oyalayıcı bir iş olabilir. Ama o zaman kendine güvenip te Yönetmeliğe; "Sınav sonuçları en geç 2 ay içerisinde odalardaki ilan tahtalarına asılır" ibaresini koyma yani... ya inanın hergün 50 defa siteye girip te acaba açıklandı mı diye bakmak ve her seferinde de hayal kırıklığına uğramak insanın sinirlerini bozuyor.. Artık açıklansa da çok sevinemeyeceğim. "Bendeki benden gittikten sonra" açıklansa da olur açıklanmasa da....

MERHABA ARKADAŞLAR,
BEŞ DAKİKA ÖNCE TESMERİ ARADIM. ALDIĞIM CEVAP BU HAFTA İÇİNDE AÇIKLANABİLECEĞİ AMA KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE.

merhaba arkadaşlar
biraz önce tesmeri aradım henüz açıklanmamış bu hafta içinde bekliyoruz dediler :cry: bu günde açıklanmayacak anladığım kadarıyla

Böyle bi saçmalık zaten sadece Türkiye'de olur üniversite seçme sınavında sonuçların açıklanması bile bu kadar zaman almıyor kaldı ki onbinlerce kağıt okunmuyor ki peki şimdi soruyorum yönetmeliğe aykırı olan bu olayı kabullenmek TESMER'in zoruna gitmiyor mu