Açılması Düşünülen "muhasebe"bölümü İçin Görüş Ve Düşünceleriniz Nelerdir?

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi

Forumumuzda sizce diğer bölümlerden ayrı olarak "Muhasebe"bölümü açılmalı mı?

• Evet, açılmalı.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, açılmamalı.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
O

Ogün Güneş

Ziyaretçi
Açılması düşüülen"Muhasebe"bölümü için görüş ve düşünceleriniz nelerdir?
İçinde finansal raporlama, Uluslararası muhasebe, Uluslararası finansal raporlama, muhasebe denetimi, örnek yevmiye maddelerine kadar bir çok konuda başlıklar toplanabilir.

Ynt: Açılması Teklif Edilen "muhasebe" Bölümünü Oylayabilirsiniz.

üyeler arasında yevmiye maddeleri, raporların konuşulduğu ayrı bir yer olması güzel olur.

Bence çok iyi olur zaten ne kadar ayrıntıya girilirse o kadar iyi, O kadar az soru sorulur benim kanaatim.

PAYLAŞIMSA ''ALOMALİYE- FORUM!! YETER

Merhaba,
Arkadaşlar bu başlık neden ilgi görmüyor. 24 saatte şu an itibariyle konuyu okuyan sadece 51 kişi ve bunun en azından 10 okuması bana ait. Üstelik okuyanlarda ankete katılmıyor.

Sayın Başkanım,

Sanırım cumartesiye geldiği için daha su ana kadar fazla seçim yok. Ama arkadaşlar sanırım Pazartesinden sonra bombardımana başlarlar. Herkese saygılar

Paylaşımsa ''ALO MALİYE'' yeter

kesinlikle forumda muhasebe kayıtlarını görebileceğimiz bir bölümün olması çok daha faydalı olacaktır.

çok iyi olur :)

aradığımızı nerede bulabileceğimizi bilmek açısından faydalı olur diye düşünüyorum.

Merhaba,
Arkadaşlar bu başlık neden ilgi görmüyor. 24 saatte şu an itibariyle konuyu okuyan sadece 51 kişi ve bunun en azından 10 okuması bana ait. Üstelik okuyanlarda ankete katılmıyor

Sabit başlıklar çoğu zaman üyelerin dikkatini çekmiyor açılır pencere ile hatırlatma yapılması katılımı artırır kanaatindeyim.

Açılması taraftarıyım. Faydalı olacağını düşünüyorum...

Ogün Güneş ' Alıntı:
Açılması teklif edilen "Muhasebe"bölümü sizce açılmalı mı?
İçinde finansal raporlama, Uluslararası muhasebe, Uluslararası finansal raporlama, muhasebe denetimi, örnek yevmiye maddelerine kadar bir çok konuda başlıklar toplanabilir.

Selamlar

Faydalı olacağı olur tabii. Bazı şeyleri ezbere yapıyoruz. Muhasebesel olarak, Hesap planı tekniği açısından usulunu tartışmak faydalı olur.

saygıyla

Merhaba,
Muhasebe bölümünün açılması diger konulardan ayrılması daha faydalı olur diye düşünüyorum..

Saygılar

kesinlikle faydalı olacağını düşünüyorum..
selamlar..

muhasebe açılsın açılmasına ama, bence başlıklar azaltılsın biraz, yani, vergi kanunlarını, ticaret kanununu bir başlıkta, ssk bağkur bir başlıkta, muhasebe kayıt ve uygulamalırı bir başlıkta olmak üzere üç başlık yeter sanırım. fazlasına bakmak bayağı zor oluyor. birde sadece en son girişten sonra açılan konuları gösteren bir yenimesajlar bölümü olursa daha iyi olur sanırım.

furkan6602 ' Alıntı:
muhasebe açılsın açılmasına ama, bence başlıklar azaltılsın biraz, yani, vergi kanunlarını, ticaret kanununu bir başlıkta, ssk bağkur bir başlıkta, muhasebe kayıt ve uygulamalırı bir başlıkta olmak üzere üç başlık yeter sanırım. fazlasına bakmak bayağı zor oluyor. birde sadece en son girişten sonra açılan konuları gösteren bir yenimesajlar bölümü olursa daha iyi olur sanırım.

KAtılıyorum,

Üst taraflardaki başlıklara cevap yazarken aşağıdakiler öksüz kalıyor.

evet iyi olur hatta başlığınıda bilgi için muhasebe koyalım..çünkü şimdiki başlıklar altına yazılınca karışıklık olabiliyor madde kayıtları ,özellikli durum kayıtları bir arada olsun

furkan6602 ' Alıntı:
muhasebe açılsın açılmasına ama, bence başlıklar azaltılsın biraz, yani, vergi kanunlarını, ticaret kanununu bir başlıkta, ssk bağkur bir başlıkta, muhasebe kayıt ve uygulamalırı bir başlıkta olmak üzere üç başlık yeter sanırım. fazlasına bakmak bayağı zor oluyor.
Merhaba,
Bu kategorileri ve bölümleri oluşturulması aşamasında üyelerin görüşü alınmış ve genel görüşe kategoriler oluşturulmuştu.
furkan6602 ' Alıntı:
birde sadece en son girişten sonra açılan konuları gösteren bir yenimesajlar bölümü olursa daha iyi olur sanırım.

Bu söylediğin forumda zaten mevcut. Sayfanın sol üst tarafına doğru üye adının altında "Yeni Gönderilen Mesajları Göster. " linki var. Bunu tıklarsanız son ziyaretinizden sonra gönderilmiş olan mesajlara ulaşırsınız. Eğer bu linki göremiyorsanız sayfanın sağ üst kısmında bulunan "+" işaretini tıklayarak linki görünür hale getirebilirsiniz.

mrh. Değerli hocalar bende ''DİĞER'' başlıklı konuya bişiler yazdım. Lütfen gözden geçirilsin....

Herkese Saygılar

Ben Yararlı olacağı kanaatindeyim

Hikmet Güneş
Gaziantep

Ynt: Açılması Düşünülen "muhasebe"bölümü İçin Görüş Ve Düşünceleriniz Nelerdir?

Ben bu bölümü bugün fark ettim. Doğal olarak muhasebe bölümü açılmalı diye düşünüyorum.
Ancak ayrı bir düşüncem daha var. Çok fazla detayla uğraşmaktan bazen resmin bütününü göremiyoruz. Bu bizim millet olarak bir zayıflığımız.
Gereksiz yazışmalardan, okumadan hemen duygusal tepki vererek cevap yazmaktan, illa buraya yazıcam kendimi göstericam düşüncelerinden kaçınmalı, objektif, nesnel, kolay anlaşılabilir, bilimsel olmaya çalışan yazılar desteklenmelidir.