fonradar

Alomaliye Ekibi ve Forumdaşlar

Ynt: Alomaliye Ekibi ve Forumdaşlar

Kesinlikle bende yoğun şekilde staja başlatma sınavına hazırlanıyorum.
Kafam bu kadar dolu iken burası bana çook iyi geliyor.
Herkese teşekkürler :)

hakankrl ' Alıntı:
T U R K O ' Alıntı:
Sınav sonuç zamanları foruma katılım rekoru kırılıyorduda, bugün ne oldu ki %50 varan bir oranda artış oldu ???

"Bugün En Çok Online: 1796. En Çok Online: 1796 (Bugün 12:10:40)"

Yeni rekor: :eek:
Bugün En Çok Online: 1822. En Çok Online: 1822 (Bugün 11:59:09 ÖÖ)

Bugün En Çok Online: 1826. En Çok Online: 1826 (Bugün 11:45:38)

Bugün En Çok Online: 1857. En Çok Online: 1857 (Bugün 12:04:55 ÖS)

Mesleğe ilk atıldığımda pratikte fazla bilgiye sahip değildim ve yanımda sadece alomaliye ekibi ve forumdaşlar vardı. Sizlerin sayesinde çok şey öğrendim ve tazeledim. Herkese teşekkür ederim.
İyi çalışmalar. ;)

Bugün En Çok Online: 2133. En Çok Online: 2133 (Bugün 11:56:58 ÖÖ) :eek:

SMMM yeterlilik sınavlarından vergi hukuku dersinden 2 defa kalmıştım,Forumdan bir arkadaş soruya tam olarak kanunu ile beraber cevap veremiyosan genel olarak konu ile ilgili bildiklerini düzgün cümlelerle yaz demişti.3.kez vergi sınavına girdiğimde ne geçmiş yıllar soruları nede tanıdık konular vardı.Kahretsin dedim kağıdı ittim kenara,sonra bu arkadaşın tavsiyesine uyarak konu ile ilgili bildiklerimi yazmaya başladım.Sınava giren tüm arkadaşlar ters köşe olduk yazamadık dediler ve kaldılar.Ben geçmiştim ve o sırada vergi dersinden kursa gidiyordum.

Bilgi paylaşımı deneyimlerini başka insanlara aktarmak bence kutsal bir iştir,herkes yapamaz, yapmaz veya yapmak istemez.
Paylaşan insanların forumuna ben de teşekkür ederim...

hakankrl ' Alıntı:
Bugün En Çok Online: 2133. En Çok Online: 2133 (Bugün 11:56:58 ÖÖ) :eek:

Epeydir bakmıyordum, 1 sene içinde nereden nereye gelmiş forum..

Bugün En Çok Online: 18586. En Çok Online: 19328 (Nisan 06, 2011, 08:44:19 ÖÖ)

derya olmuş forum bide aynı konuları tekrar tekrar açınca baya büyümüş

ziyaretçi sayısında baya artış var 6111 bir de emeklilik konuları e bir de meslektaşların katkısi trafiği artırmış 8)

Bence internetin meslek üzerindeki olumlu etkisini hissettiren çok faydalı bir forum,burası tam bir muhasebe bilgi ve deneyim havuzu Türkiyenin farklı köşelerinde farklı kişilerin farklı sorunların çözümüne katkıda bulunuyor,bizi düşünmeye ve yorum yapmaya teşvik ediyor.

Kanımca bütün meslek mensubu olsun yada olmasın bu işle uğraşan kişilerin bu forumda günde en az 45 dk 1 saat vakit geçirmeli,mesleğinde çok büyük ilerlemeler sağlıyacağını düşünüyorum.

Bütün üyelere ve yöneticilere TEŞEKKÜR EDİYORUM..

1economist ' Alıntı:
Bence internetin meslek üzerindeki olumlu etkisini hissettiren çok faydalı bir forum,burası tam bir muhasebe bilgi ve deneyim havuzu Türkiyenin farklı köşelerinde farklı kişilerin farklı sorunların çözümüne katkıda bulunuyor,bizi düşünmeye ve yorum yapmaya teşvik ediyor.

Kanımca bütün meslek mensubu olsun yada olmasın bu işle uğraşan kişilerin bu forumda günde en az 45 dk 1 saat vakit geçirmeli,mesleğinde çok büyük ilerlemeler sağlıyacağını düşünüyorum.

Bütün üyelere ve yöneticilere TEŞEKKÜR EDİYORUM..

Aynen katılıyorum sayın 1economist

ücretsiz bilgilerimizi ve sorunlarımızı meslekdaşlarımız arasında rahatça paylaşıyoruz