Aralık ayı denetim sınavı hakkında.!

Ynt: Aralık ayı denetim sınavı hakkında.!

battibalikyangider ' Alıntı:
denetimzede ' Alıntı:
sayın sedateroglu arkadaşım

sınavdan sonra hocanın cevapları açıklandı birebir aynıyız desem ne dersin boşu boşuna hakkımı yediler demiyorum. bu zaten yalancılık olur.

kaldığım dersler daha öncede oldu 48 e itiraz bile etmedim olmadı dedm ama bu farklııı cevabınızı bekliyorum...

sınav kağıdına yanlış isim filan mı yazdın nasıl oluyor oyle ya:(

Bence de :D Sınav kağıdının arkasını da doldurup ön sayfaya ok işareti falan çizmedin mi?. Devamı da var diye belirtmedin mi. To be continued demedin mi?:D

tek hatam arka sayfayı gösteren ok işaretini çiçeklerle süslemek olabilirmi? ;D

yaw bu ok isaretini yapip devamı arkada diye koca koca not dusuyorum bende..

acaba millet yapio mu diye dusunuodum:)

yapiomus demekki

Benimde moralim bozuldu şimdi. Yoksa durup dururken niye denetimzede nickini alasın di mi? Ama sen de o kağıtla kaldıysan bu geçenler nasıl geçti ya. Hocanın çiçeklere karşı bi antipatisi olabilir mi?

sedateroglu ' Alıntı:
Benimde moralim bozuldu şimdi. Yoksa durup dururken niye denetimzede nickini alasın di mi? Ama sen de o kağıtla kaldıysan bu geçenler nasıl geçti ya. Hocanın çiçeklere karşı bi antipatisi olabilir mi?

eyvah bu adam boyle seyleri sevmiosa ben not filan yazdim..:(

Ben de TC numaramı bi kaç kez yazdım. Hani yapışkanı ayıklarken silinebilr diye. O zaman böyle şeyleri de sevmiyordur.Ben de ayvayı yedim sayın battıbalıkyangider:D Gazamız mübarek olsun.

sedateroglu ' Alıntı:
Ben de TC numaramı bi kaç kez yazdım. Hani yapışkanı ayıklarken silinebilr diye. O zaman böyle şeyleri de sevmiyordur.Ben de ayvayı yedim sayın battıbalıkyangider:D Gazamız mübarek olsun.

ya bu adam kimdir necidir gidip yalvariim yakariim agliyim benzin dokup kendimi filan yakicam ben ya:(

bu kadar karamsar olmasak ya..
benimde geçen sınavım çok iyiydi ama ömer duman mı neydi onun kitabından çalışmıştım.
şimdi hasan türediden çalıştım ve bazı konuları gerçekten farklı yorumluyorlar
birinin detaya girdiğine biri başlık bile açmamış.
ama bu sefer sorulan sorular zaten iki kitaptada benzer şeylerdi yani çokta yorum farkı yoktu
o yüzden bu sefer içimi ferah tutmak istiyorum sizde öyle yapın..

sedateroglu ' Alıntı:

ya bu adam kimdir necidir gidip yalvariim yakariim agliyim benzin dokup kendimi filan yakicam ben ya:(

tc kimlik numaranı okuıyan hoca görmüyor diye biliyorum. sisteme puan girişlerimizi yapanlar görebiliyor diye biliyorum.yanlışmıyım?

arkdaslar ben temmuz sınavında kanıt toplama tekniklerini yazdım.fiziki inceleme,vs vs diye yazdık.ancak doru kabul edilmedi.ve kaldık.galıba bu soruda cevap karmaşası yaşandığından aynı soruyu tekrar sordu.yoksa temmuzda gecmıştım bu sınavdan.hayırlısı....

denetimzede ' Alıntı:
sedateroglu ' Alıntı:

tc kimlik numaranı okuıyan hoca görmüyor diye biliyorum. sisteme puan girişlerimizi yapanlar görebiliyor diye biliyorum.yanlışmıyım?

tc kimlik numaranı katlanan yere değilde her yere yazarsan hoca da görmek zorunda kalıcak tabi..

iyi fikirmiş aslında:p

merkose ' Alıntı:
arkdaslar ben temmuz sınavında kanıt toplama tekniklerini yazdım.fiziki inceleme,vs vs diye yazdık.ancak doru kabul edilmedi.ve kaldık.galıba bu soruda cevap karmaşası yaşandığından aynı soruyu tekrar sordu.yoksa temmuzda gecmıştım bu sınavdan.hayırlısı....

Niye doğru kabul edilmedi sayın merkose. Doğru cevap zaten o değil miydi? Fiziki inceleme, gözlem v.s.

sedateroglu ' Alıntı:
merkose ' Alıntı:

Niye doğru kabul edilmedi sayın merkose. Doğru cevap zaten o değil miydi? Fiziki inceleme, gözlem v.s.

evet ben şimdi yine kıllandım... ben onları yazdım 6 tanesi doğru ya.. o sorudan puan lazım bana

fiziki inceleme
gözlem yoluyle elde edilen kanıtlar
sorşturma '' '' ''
belgelerden elde edilen kanıtlar
mekanik doğruluk
analitik inceleme tekniği
doğrulama yolula elde edilen kanıtlar

doğrumu?

sedat bey,temmuz sınavında doğru kabul edilmedi. o suordua muhasebe kyaıt ortamından elde edilen kanıtlar falan gibi bir cevap kabul edilmşiti diye hatırlıyorrum.biz cevap teknikler olarak yorumladık ve doru kabul edilmedi.

denetimzede ' Alıntı:
fiziki inceleme
gözlem yoluyle elde edilen kanıtlar
sorşturma '' '' ''
belgelerden elde edilen kanıtlar
mekanik doğruluk
analitik inceleme tekniği
doğrulama yolula elde edilen kanıtlar

doğrumu?

iyi de bunlar kanıtların ta kendileri... bu kanıtları elde etmek icin yurutulecek denetim teknikleri değil ki..

Neyi tartışıyorsunuz arkadaşlar açın 2010-2.dönem denetim sınavını,2.soruya ve cevabına bakın adam yazmış.

hakansoylu ' Alıntı:
Neyi tartışıyorsunuz arkadaşlar açın 2010-2.dönem denetim sınavını,2.soruya ve cevabına bakın adam yazmış.

e evet işte dediğim gibi 10 maddelik denetim teknikleri..

denetimzede? bunu mu yazdın yoksa sen?

baktım hemen hemen aynı hocanın 3 fazlası var

ya bu sınavın cevabı doru.yazmış olduklarımız.onda bir sıkıntı yok...