Aralık ayı denetim sınavı hakkında.!

Ynt: Aralık ayı denetim sınavı hakkında.!

Deha'nın sitesinde cevaplar yayınlanmış.Oradan bakabilirsiniz.Ben bu duruma göre 80 civarı bekliyorum denetimden bakalım ne gelecek ... ???

ben teknikler kısmını 10 madde olarak
ve hasan türedi nasıl yazdıysa öyle yazdım
raporlama standartları ve çalışma alanınıda öyle
fikizi sayımla ilgili sıralamayı karıştırdım o kadar.
geçerim di mi ???

tembell ' Alıntı:
geçerim di mi ???

Açıkcası benim cümlelerim de Hasan Türedi'nin kitabından.O nedenle geçeriz diye umut ediyorum.

Hat-İce ' Alıntı:
tembell ' Alıntı:
geçerim di mi ???

Açıkcası benim cümlelerim de Hasan Türedi'nin kitabından.O nedenle geçeriz diye umut ediyorum.
inşallah 2 dersten girdim kesin geçtim diyemiyorum.
açıklanana kadar acabalarla bekleyeceğim.

üşüyoruz reis
korkuyoruz

ya anlamdığım şu adam açıklama istememişki sadece yazın demiş bu standartlarda belli zaten
nie bu kadar sulandırılıyor anlamıyorum,ve son soru da yine açıklama istememiş sırasını yazmış
sırasıda şu olumlu,olumsuz, boş bakiyeli doğrulama bunların sıralamasını karıştırırsan cevap vermez diye düşünüyorum valla ne iş anlamadım bende standartlar heryerde aynı ingilizce denetim kitaplarında bile kelimesi değişti diye puan vermeyecek değilya

battibalikyangider ' Alıntı:
hakansoylu ' Alıntı:
Arkadaşlar,denetim ve finansal dersleri ile ilgili notların kıt olduğunu biliyorsunuz.Denetimden çoğunluk geçer ama ben derim ki yine çok yüksek notlar beklemeyin

denetimzede bunu sana dediler galba ;D

battı balıkyangider arkadaşım sana sölüyor bence bana 50 yeter sen 57 istiyorsun ortalamayı tutturmak için
keşke yazsaydın kağıdın altına küçük bir not yazan arkadaşlarım var nolcakki?

denetimzede ' Alıntı:
battibalikyangider ' Alıntı:
hakansoylu ' Alıntı:
Arkadaşlar,denetim ve finansal dersleri ile ilgili notların kıt olduğunu biliyorsunuz.Denetimden çoğunluk geçer ama ben derim ki yine çok yüksek notlar beklemeyin

denetimzede bunu sana dediler galba ;D

battı balıkyangider arkadaşım sana sölüyor bence bana 50 yeter sen 57 istiyorsun ortalamayı tutturmak için
keşke yazsaydın kağıdın altına küçük bir not yazan arkadaşlarım var nolcakki?

ne küçük bi notu, koca koca harflerle yalvardım yakardım bide:) inşallah ona kızıp bırakmaz beni:(

ya arkadaşlar son soruda denetimde açıklama istemiyordu değilmi sadece sıralamasını istiyordu yanlışmıyım
valla konuşulanları görünce psikopata sarıyorum iicene deli oluo insan

medcezir ' Alıntı:
ya arkadaşlar son soruda denetimde açıklama istemiyordu değilmi sadece sıralamasını istiyordu yanlışmıyım
valla konuşulanları görünce psikopata sarıyorum iicene deli oluo insan

Önceki sınavda soruların sonunda not vardı.Hatırlarsanız "açıklama yapılmayacaktır vs." tarzı.Bu sınavda olmayınca garantiye alayım diye az da olsa açıklamalar yaptım ben.

slm arkadaşlar.ben denetimi martta 50 ile verdim bir soruya yanlış cevap verdim.diğerleri de ne hasan türediden ne de ömer dumandan dı.ben o kitapları ozaman bilmiyordum.bu tür siteleri takip edemiyordum.tt net faturasını ödeyememiştik :)ayrıca çalışmıyordum.sosyal değildim anlayacağınız. 2 de küçük çocuğum var.islam çankaya yeterlilik kitabından çalışıyodum.birde spk tebliğinden.inanmayacaksınız belki ama başka hiç bir notum yoktu.açıklamalara gelince elimden geldiğince yorum yaptım.çünkü bire bir hatırlayamadım.demek istediğim hoca illa benim cevaplarım demiyor bence.konuyu anlamışmı.ezberlemeyemi çalışmış diye bakıyor.anlamış kanaatine vardığı kişiyi geçiriyor.yani bu kadar kolay sorular sordularsa kesin geçersiniz denetimzede ,stonhand, battıbalık ,sedateroğlu,ve diğer arkadaşlar...açıklama yapsanızda yapmasanızda ..

bence maalesef yine çoğumuz kalıcaz çünkü farkındaysanız herkes ne kadar kolay sormuş diye hayretler içerisinde. aslında bana göre bu hoca önceki tepkilerden dolayı bu kez kolay!! sorular ile çıktı karşımıza ancak hocanın kolay sormaktaki tek amacı baskıları dindirmekti bana göre. Yani bakın aynı soruları sordum yine geçemediler demek istemesi idi.

bu sefer değerlendirme kriteri ya da sorunun özünde bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum maalesef, yoksa bir önceki sınavda burada 70 -80 bekleyenler bende dahil 20 li 30 lu notlar alırmıydık hiç.
yada hoca kendisini bir sınav ara ile ters köşe yaparmı sizce.

birde bu sınavın ocak sonuna doğru açıklanmasını bekliyorum çünkü temmuz sınavından sonra araya bildiğiniz gibi 2 aylık bir tatil giriyor ve hiç bir prof. yada asistan tatilinde oturupta cevap kağıdı okumaz diye düşünüyorum.

Denetim sınavınd en zor soru fiziki sayım ve inceleme tekniğinin sıralamasıydı. Adam orda öğrencinin hasan türediyi okuyup okumadığını inceledi desem yeridir.
Geçen sınavda kalanlarda bana göre şekil sıralamasından kaldı. Adam orda kitabı aldırtmak için iyice abarttı gitti tablo sordu , planlama faydalarında türedinin kitabında bulunan yazıların aynısını istedi ve bence bunun dışında puan vermedi.
Ben o sınavdan denetim tekniklerini yanlış anlamadan dolayı tamamen hatalı yaptım diğerlerinede sallama kabiliyetimle salladı ve 19 aldım. Bana göre 19 bile çok bir puandı bu sınavda temiz bir 55-60 bekliyorum bakalım hayırlısı.

arkadaşlar hasan türedi'nin kitabını nereden bulabilirim acaba her yerde aradım bulamadım yardımcı olabilecek varsa yardım ederse çok sevinirim

arkadaşlar denetim hocasının notu çok bol değil ama kıt ta sayılmaz sanki neden derseniz temmuz sınavında denetim tekniklerinden 3 tanesini doğru yazmışım diğer 2 sorudan 2'şer yada 3'er madde doğru yazmışım 34 vermiş cevaplara baktım kağıdım 20 yi geçmez..
bu sınavda da açıklama yapmadan cevap verdim, sormaz diye denetim tekniklerine çalışmadım ama yinede 5 tanesini yazabildim ve sınav sonrasında da kendime çok kızdım eğer kalırsam ve mart sınavında da sorarsa bu sefer hepsini yazarım...
Ayrıca bende açıklama yapmadan cevap verenlerdenim soruda ne istediyse onu yazdım ve pişman da değilim.çünkü geçen sınav cevaplar biraz tereddütlü idi ama bu sınavdaki soruların cevapları daha netti, örneğin çalışma alanı standartları üç tanedir dördüncüsü yoktur...Şayet kalırsak bilgisizlikten değil hocanın takıntılarından dolayı kalırız...

ya nasıl cevap vericez anlamadım. kursta istediğinden fazlasını yazmayın okumuyorlar not kırıyorlar diyorlar... bu sefer hoca ne sorduysa onu yazıyosun keşke açıklama yapsaydın diyorlar... ya kimseyi tanımıyoruzki ayarına göre şerbet verelim. ne istiyolarsa onu yazdım açıklama yazmamı istiyolarsada belirtselerdi kalırsam gene itiraz edicem vallla :)

Ben açıklama yaptım. Temmuz sınavında açıklama istemediği zaman sadece sıralayınız diye bi ibare kullanmıştı. Oradan jeton düştü. Hiç açıklama yapmamaktan iyidir diye düşündüm. Ama açıklama yaptık diye puan kıracaksa sayın denetimzede ve ben kalır siz geçerseniz artık o nicki bundan sonra ben kullanırım. Siz de kendinize yeni nick alırsınız :)

sedateroglu ' Alıntı:
Ben açıklama yaptım. Temmuz sınavında açıklama istemediği zaman sadece sıralayınız diye bi ibare kullanmıştı. Oradan jeton düştü. Hiç açıklama yapmamaktan iyidir diye düşündüm. Ama açıklama yaptık diye puan kıracaksa sayın denetimzede ve ben kalır siz geçerseniz artık o nicki bundan sonra ben kullanırım. Siz de kendinize yeni nick alırsınız :)

tamam yeni nick almama gerek yok bende sizinkini kullanırım olurmu?

Benimki özel isim ama:D Seninki sıfat. O zaman ben de denetimzade diye alırım :)