Banka Sorunsalı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan tanca
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tanca

Katkı Sunan Üye
bir işçimiz 3 seneden beri sigortalı olarak yanımızda çalışmakdadır daha önceleri kredi kartı ve bankadan çektiği kredilerden dolayı gecikmelere girmiş icralık hacizlik duruma düşmüş ama bütün bankaların borcunu kapatmıştır.Biz bankalara asgari ücretten gösterilen resmi bordrosunun yanı sıra aldığı ücrete dair yazı da vermekteyiz ancak buna rağmen hiç bir bankadan ne kredi ne kredi kartı ne ek hesap be kmh hesapları açtıramamakta büyük sıkıntı yaşamaktadır.Bankalarda ki bu olumsuzluğu nasıl giderebilir ne yapması lazmım kaç sene daha alçak sürünmeye devam edecektir?

Bankalarca riskli müşteri görülüp, kara listeye almışlar. Zaman zaman bu konuda sicil affı çıkıp merkez bankası kayıtlarından silindiği halde bankalar silmiyor. Arkadaşımızın işi zor... Yalnız yazınızda arkadaşınızı düşünürken kendinizi riskli duruma düşürdüğünüz görülüyor. " Resmi bordrosunun yanında aldığı ücrete dair yazı da vermekteyiz" bunun ne anlama gerdiğini idrak edebiliyormusunuz?

Birde Türkçe'yi katleden ifadelerinizden dolayı size cevap vermemeye karar vermiştim. Ancak lanet olsun içimdeki insan sevgisine.....

teşekkürler cevaplarınız için ama türkiyede 4 kişi türkçeyi çok iyi konuşuyorsa bunların da sırasıyla 1-zeki müren 2-bülent ersoy 3-deniz baykal 4- ve bendeniz olduğu düşünüyorum ama önemli değil teşekkürler

teşekkürler cevaplarınız için ama türkiyede 4 kişi türkçeyi çok iyi konuşuyorsa bunların da sırasıyla 1-zeki müren 2-bülent ersoy 3-deniz baykal 4- ve bendeniz olduğu düşünüyorum ama önemli değil teşekkürler
Türkçe sadece konuşmaktan ibaret değil, yazarken de konuşurmuş gibi yazılmaz. Büyük harf , küçük harf , noktalama işaretleri... Bunları hatırlıyormusunuz?

Sizi tanımıyorum ama Zeki Müren konusunda tamamen katılıyorum. Bülent Ersoy asla, Deniz Baykal ise tartışmalı. Çok fazla eee, ııııııı, aaaaaaa kullanır.Rahmetli Ecevit derseniz katılırım.

Sizi tanımıyorum ama Zeki Müren konusunda tamamen katılıyorum. Bülent Ersoy asla, Deniz Baykal ise tartışmalı. Çok fazla eee, ııııııı, aaaaaaa kullanır.Rahmetli Ecevit derseniz katılırım.

tamamen aynı fikirdeyiz ben espiri olarak söylemiştim zeki müreni tek geçerim diğerlerini pas geçerim hele de deniz byakalın eee si ıııı sı berbat ötesi