Bir Sınav Açıklanma Tarihi Daha Geldi.

Evet. Hak kazananlar aranır. Soyisim sırasına göre. Gerçi aramasınlar zamanında açıklasınlar biz bakarız siteden.

Günaydın Arkadaşlar

Hafta sonu kendimi yiye yiye dua ede ede geçti.Bu hafta çarşamba nasıl gelir bilmem artık hepimiz için hakkımızda hayırlısı

Günaydın Arkadaşlar

Hafta sonu kendimi yiye yiye dua ede ede geçti.Bu hafta çarşamba nasıl gelir bilmem artık hepimiz için hakkımızda hayırlısı

Merhabalar,

Bu stresli ve zor yolu, şükürler olsunki geçen dönemde kazasız belasız atlattım.

Sınav sonucunu beklemenin yarattığı psikolojiyi çok iyi biliyorum.Allah hepinizin yardımcı olsun.

Betül hanım, maliyet belasını atlattınız.Dilerim vergi dersinde de bir an önce kurtulursunuz.

Sınav sonucunu bekleyen arkadaşlar,dualarım sizlerle,

Arkadaşlar bugün aranan olursa paylaşırsa seviniriz.

Günaydın arkadaşlar

Hafta sonu kendimi yememin bedelini maalesef sağlığımla ödüyorum yüzüm şiş yaralar çıktı stres ağırlıklı çok gerginim kalma ihtimalim yüksek ama tek ders olunca insan yinede bekliyor

Arkadaşlar SINAV SONUÇ/İTİRAZ AÇIKLAMA SİSTEMİ adresinde TC ve Aile Sıra Numarası istiyor.
Daha önceki sınavlarda aile sıra numarasını istemiyordu. Bendeki sistemde yanlış gözüktüğünden dolayı sorun yaşadım.
Teos sisteminde kimlik bilgilerinizin olduğu kısımda yazılı olan rakamı kabul ediyor.
bilginiz olsun. Son dakıka zorlanmayalım istedim.

Günaydın arkadaşlar

Hafta sonu kendimi yememin bedelini maalesef sağlığımla ödüyorum yüzüm şiş yaralar çıktı stres ağırlıklı çok gerginim kalma ihtimalim yüksek ama tek ders olunca insan yinede bekliyor

Betül kasma kendini bu kadar. Sınav gelir geçer. Sağlık sorunu yapışır kalır. ALLAH onları bildiği gibi yapsın.
8 senede SMMM olmaya hak kazanıyoruz.
4 Sene oku
3 sene stajyer ol
6 ya-1 yıl arası sınavlara gir.

Betül kasma kendini bu kadar. Sınav gelir geçer. Sağlık sorunu yapışır kalır. ALLAH onları bildiği gibi yapsın.
8 senede SMMM olmaya hak kazanıyoruz.
4 Sene oku
3 sene stajyer ol
6 ya-1 yıl arası sınavlara gir.

Sınavlar kısmı sanki daha uzun sürüyor staj başlatma sınavı yeterlilik derken bence 10 yılı buluyor.Kasmamak elde değil tek ders kaldı benim 2 yılı buldu sadece yeterlilik bende sorun oldugu kesin :)))))))

Sınavlar kısmı sanki daha uzun sürüyor staj başlatma sınavı yeterlilik derken bence 10 yılı buluyor.Kasmamak elde değil tek ders kaldı benim 2 yılı buldu sadece yeterlilik bende sorun oldugu kesin :)))))))

Sorun sizde değilde sorun sistemsel. Vergide çıkan istinaf mıydı neydi o soruyu hiç unutmayacağım:)
insanın tek dersi kalsın oda vergi olsun hadi geç bakalım.1 ve 4. soru tamamda 2 ve 3. soru tam bir can yakma sorularıydı. Nasıl geçeceksin.

Sorun sizde değilde sorun sistemsel. Vergide çıkan istinaf mıydı neydi o soruyu hiç unutmayacağım:)
insanın tek dersi kalsın oda vergi olsun hadi geç bakalım.1 ve 4. soru tamamda 2 ve 3. soru tam bir can yakma sorularıydı. Nasıl geçeceksin.

Henüz aranan yok galiba offff yarın olsa da önümüzü görsek kaldıysak tekrar çalışmaya başlasak geçtiysek çığlıklar atsak ama açıklansın artık

Herkese Günaydın,

Geçenler,kalanlar paylaşalım. Hadi hayırlısı.İnşallah erken saatlerde açıklamalara başlarlar. ALLAH yüzümüzü güldürsün.

15:00/16:00 gibi açıklarlar genelde ama bu sefer geciktirdikleri için belki erken açıklarlar.

Bugün açıklamazlarsa ise Temmuzda da açıklamasınlar.Bu sınav sistemi kadar hantal bir başka bir sınav sistemi yok bence.