Bir Sınav Açıklanma Tarihi Daha Geldi.

soyisim sırasına göre arayabildiklerini arıyorlar. Öğleden sonra 15:00 gibi genelde sitede açıklıyorlar.

Bende doktara gittim stres sonucu olacan hastalık için bir sürü hap aldım bari geçseydimde bu strese deyseydi ama kesin kaldım

şuan bana deseler ki git tesmerde çalışanları bıçakla açıklayacağız gider bıçaklar sonucu beklerim. o derece sinir oldum artık

Tesmerin sitesine giriş yapılamıyor. Galiba sonuçlar açıklanacak. insanı strese sokmaktan ne zevk alıyorlar anlamıyorum.

İçim çok huzursuz sanki kötü olacak sonuç. (kendi adıma)
Çok emek verdim 5 derse çok çalışmıştım. ALLAH'ım gece 12:00 lerde yatıp 04:00 lerde kalkıp çalışmamızın karşılığını bize nasip et.
Fazla dersim kalırsa aynı enerjim yok. Tekrar edemem. Çocuklarımın eşimin zamanından çalıp bu saçma yola baş koyduk. Bunları bilerek puanlasalar hepimizin yüzü gülecek.
Sınav kağıtlarına baktıklarında bilenle bilmeyeni ayrıracak kadar bilgiye sahiptirler sanırım. Boş kağıt vermiyoruz.

Sakin olalım arkadaşlar bi aksilik olmazsa bugün gece 00:00 a kadar açıklanacaktır, sonuçta bu sınav sonuçlarını açıklama tarihlerini 1 ay uzatma yetkileri var yasal olarak diyecek bir şey yok, ama bizi de düşünmek zorundalar sonuç itibari ile çalışmamız gereken dersler var ve klasik sınav olduğu için bayağı iyi hazırlanmamız lazım bu çağ dışı sınav değişmediği sürece bu zorlukları hep çekeceğiz, ve sınavı yapanlarda en bizim kadar dertlidirler sonuç itibari ile binlerce kağıdı bir oturup tek tek okumak var birde optik okuyucudan jet hızla geçirmek var ama Tesmer-Türmob bu çarkın böyle gitmesinden çok memnun olduğundan bu yönetmelik kolay kolay değişmez.

Arkadaşlar artık smmm'yim (;
Burdur odası Tarafından az önce arandım (;
Tek dersim vergiydi Şükürler olsun bitti (;
Bekleyen herkes hayırlı haberler alır inşallah, dualarım sizinle!