Bir Sınav Açıklanma Tarihi Daha Geldi.

Arkadaşlar aranan yoksa demek ki umutlarımız devam ediyor inşallah yarın aranırız benim sadece maliyet dersim vardı hayırlısı olur inşallah.

Arkadaşlar aranan yoksa demek ki umutlarımız devam ediyor inşallah yarın aranırız benim sadece maliyet dersim vardı hayırlısı olur inşallah.

Aminnn benimde vergi fakat bu vergi sınavı gerçekten bana göre zordu ama bir umut yinede bekliyorum umarım bu stres biter artık

vergi tam bir sıkıntıydı. İnşallah biraz insaflı davranmışlardır.
1. ve 4. soru doğruydu diğerleri sallamaydı. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

Teosa şimdiden bağlanamıyorum. Ana ekran açıldı ama sınav sonuç ekranı gelmiyor. Yüklüyorlarmı acaba?

yeter atrık açıklayın şu sınav sonuçlarını.22 Mayıs tarihine gireli 9 saat geçmiş daha neyi bekliyorsunuz.

arkadaşlar ben bütün dersleri verdim sadece meslek hukukunu veremedim düşünün maliyetten 100 aldım ve meslekten kaldım ne biçim meslek bu :) 5 te sıfır yapınca şansıma yönetmelik değişti sınav hakkı geldi bu sınavdan çok ümitliyim hadi hayırlısı...bu arada kazananlara mesaj atılıyomuş diye söylenti vardı dünden beri gelen mesajlara bakıyom ya saçmsapan banka yada internet sitesi reklam mesajları geliyorr.her mesaj uyarısında irkiliyorum...

arkadaşlar ben bütün dersleri verdim sadece meslek hukukunu veremedim düşünün maliyetten 100 aldım ve meslekten kaldım ne biçim meslek bu :) 5 te sıfır yapınca şansıma yönetmelik değişti sınav hakkı geldi bu sınavdan çok ümitliyim hadi hayırlısı...bu arada kazananlara mesaj atılıyomuş diye söylenti vardı dünden beri gelen mesajlara bakıyom ya saçmsapan banka yada internet sitesi reklam mesajları geliyorr.her mesaj uyarısında irkiliyorum...

Bu maratonda o kadar çok yoruldum ki o kadar çok badire atlattım ki ama hiç vazgeçmedim.Hepimizin kendimize göre sorunlarımız var birde ders çalışmaya çalışıyoruz.Benimde tek dersim kaldı ama gerçekten sıkıldım bu stresten umarım bugun hayırlı haberleri alırız hepimiz bizde belge alan meslektaşlarımız arasına katılırız

DUYURU: 22 Mayıs 2015 tarihinde açıklanacağı duyurulan 21-22 Mart 2015 tarihlerinde yapılan 2015/1 dönemi SMMM Sınavı sonuçları, Sınav Yönetmeliği’nin son fıkrasına göre, 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü açıklanacaktır.

boşuna beklemeyelim arkadaşlar

22 Mayıs 2015 tarihinde açıklanacağı duyurulan 21-22 Mart 2015 tarihlerinde yapılan 2015/1 dönemi SMMM Sınavı sonuçları, Sınav Yönetmeliği’nin son fıkrasına göre, 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü açıklanacaktır.

22 Mayıs 2015 tarihinde açıklanacağı duyurulan 21-22 Mart 2015 tarihlerinde yapılan 2015/1 dönemi SMMM Sınavı sonuçları, Sınav Yönetmeliği’nin son fıkrasına göre, 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü açıklanacaktır.

Korktuğum başıma geldi dün aramamalarından belliydi offfffffffffffffff

bu kadar adilik, haksızlık olmaz. bir sınavı açıklamaktan bile acizler. yazıklar olsun.

Yazıklar olsun , bu bildirimi üç gün önceden yapamaz mıydınız , son gün olmuş beş gün sonrasına açıklayacağız diyorlar. İnsanlar iki aydır bu sonucu bekliyorlar. Birde maliye bakanlığına son gün beyanname uzatma mesajı gönderilir mi diye isyan ediyorlar. Daha siz kendi meslektaşına gereken değer vermezken kimseden size değer vermesini beklemeyin.

Yazıklar olsun , bu bildirimi üç gün önceden yapamaz mıydınız , son gün olmuş beş gün sonrasına açıklayacağız diyorlar. İnsanlar iki aydır bu sonucu bekliyorlar. Birde maliye bakanlığına son gün beyanname uzatma mesajı gönderilir mi diye isyan ediyorlar. Daha siz kendi meslektaşına gereken değer vermezken kimseden size değer vermesini beklemeyin.

Sonuna kadar haklısınız. Bize yazık. Zaten diğer sınav temmuzda mayıs bitti. Üzerine 5 günümüzü daha çalıyorsunuz.

??

Arkadaşlar bu aranma meselesini anlamadım.. Sınavda başarılı olup belgesini almaya hak kazanalar mı aranıyor..?