!!!!Bu alana girmek yasaktır!!!!

• Konbuyu başlatan konsilyer
  • Başlangıç tarihi
Yeni kayıt

Sayın arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Üye olamamın sebebi ise doğru ve güvenilir cevaplar alabileceğimi düşündüğüm içindir. Muhasebeci değilim, fakat aday adayıyım diyebilirim. Bütün cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Ynt: !!!!Bu alana girmek yasaktır!!!!

Merhaba.

Bende askerliğimden dolayı forumdan 5 ay geri kaldım. Yeminli Mali Müşavirlik firmasında denetçi olarak çalışıyorum ve tam tasdik denetimleri, firmaların sorunları, kdv iade çalışmaları ve raporlamaları yapıyorum. YMM firmaları düzeyinde 6 yıl, şirketlerde ise 3 yıl çalıştım. 3 yıllık mali işlerde iki firmada çalıştım ve biri 400 milyon dolar civarında bir yatırımla işe koyulan firmaydı, diğeri ise bir imalat-ihracat firmasıydı. Her iki firmadada mesleği doya doya her yönüyle yaşadım.

Malum ağırlıklı olarak YMM firmasında olduğum içinde çeşitli firmalar, çeşitli safhalar, çeşitli sektörler, çeşitli uğraşlar gördüm geçirdim. Meslekte 9. yılım olmasına rağmen henüz staja başlayamadım :) Çünkü geçen yıl haziranda mezun olup, aralıkta asker oldum.

Bu sıralar staja başlamayla ilgileniyorum, yani ders çalışıyorum. Bunun dışında mevzuatı takip ediyorum. Bilgisayarımda mevzuat programı her daim açıktır. Sonuçta bizler bu mesleği yapıyorsak en başta mevzuata hakim olup, iyi takip etmeliyiz.

ozdgn ' Alıntı:
.... Bunun dışında mevzuatı takip ediyorum. Bilgisayarımda mevzuat programı her daim açıktır. Sonuçta bizler bu mesleği yapıyorsak en başta mevzuata hakim olup, iyi takip etmeliyiz.
Hangi mevzuat programını kullanıyorsunuz?

Programların hemen hepsi birbirine benzer. Önemli olan zamanında güncellenmesi...

ozdgn ' Alıntı:
Merhaba.

Bende askerliğimden dolayı forumdan 5 ay geri kaldım. Yeminli Mali Müşavirlik firmasında denetçi olarak çalışıyorum ve tam tasdik denetimleri, firmaların sorunları, kdv iade çalışmaları ve raporlamaları yapıyorum. YMM firmaları düzeyinde 6 yıl, şirketlerde ise 3 yıl çalıştım. 3 yıllık mali işlerde iki firmada çalıştım ve biri 400 milyon dolar civarında bir yatırımla işe koyulan firmaydı, diğeri ise bir imalat-ihracat firmasıydı. Her iki firmadada mesleği doya doya her yönüyle yaşadım.

Malum ağırlıklı olarak YMM firmasında olduğum içinde çeşitli firmalar, çeşitli safhalar, çeşitli sektörler, çeşitli uğraşlar gördüm geçirdim. Meslekte 9. yılım olmasına rağmen henüz staja başlayamadım :) Çünkü geçen yıl haziranda mezun olup, aralıkta asker oldum.

Bu sıralar staja başlamayla ilgileniyorum, yani ders çalışıyorum. Bunun dışında mevzuatı takip ediyorum. Bilgisayarımda mevzuat programı her daim açıktır. Sonuçta bizler bu mesleği yapıyorsak en başta mevzuata hakim olup, iyi takip etmeliyiz.

Sayın ozdgn, evet uzun zamandır yoktunuz.Öncelikle geçmiş olsun ve aramıza tekrar hoşgeldiniz.

Kendinizi tanıtmadığınıza göre size yasak.

herkes bılgılerını yazmıs yaklasık 3 yıldır :S oysa bu bilgi yazma önerisi başka bir öneriden çıkmış

http://forum.alomaliye.com/index.php/topic,29048.0.html

forumda hala guncel baslıklar varken belkı de en onemlı olan konu : meslek dayanısması anlamsızlaşmış.

ben de yazayım dedım ama son sayfadakı yorum bıle 5 ay once yazılmıs.

Çünkü yasaklar delinmek içindir. Bak kaç kişi yasağı delmiş :D

merhaba arkadaşlar ben mersin den katılıyorum..özel bir firmada muhabe departmanında çalışyorum. işimi seviyorum.. muhasebecileri anlayacak kişiler sadece muhasebeciler dir diye düşünüyorum. işimiz dünyanın en agır 2 zor işi diye düşünüyorum.. herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

MASERK ' Alıntı:
.... işimiz dünyanın en agır 2 zor işi diye düşünüyorum.. herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

Diğeri nedir?