Buluşma

Sayın ve sevgili üstatlarım bugün aranızda olmayı çok istiyordum lakin kızımın hastalığından dolayı gelemeyeceğim. Herkese çok selam ederim. Umarım bir daha ki buluşmaya katılabilirim. Selamlar.

Geçmiş olsun bilgin, şu an profilodayız, gelipte bulamayan arkadaşlar beni arayabilirler 05335675008

Arkadaşlar dün gelemedim kusura bakmayın. Ailemi bir yere bırakmam gerekiyordu, oradan sonra gelecektim, ancak florya da trafiğe takılınca 2,5-3 saatte çıkamadım, saatte 4 olunca bir daha o tarafa hiç geçmedim, bitmiştir, yetişemem diye.
Gelmeyi çok istiyordum biliyorsunuz, yine kısmet olmadı. :(
Ancak okullar tatil olmadan, mayıstaki Geçici'den sonra tekrar bir buluşma ayarlayalım. Hem bu ayın yoğunluğundan dolayı daha da çok rahat gelir arkadaşlar, katılımda daha çok olur diye düşünüyorum.

Bu arada kimler geldi, nasıl geçti buluşmanız?

Ferhat üstaa,kevork üstat ve arkadaşına,tahsin üstada.... her saniyesi bilgi ve tecrübe dolu olan bu güzel buluşmada bizi yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim..

söz verip de gelmeyen arkadaşlarımıza selam olsun...

bir dahaki buluşmada inşallah görüşürüz...

Kurumlardan sonra tekrar düşünüyoruz.En kısa zamanda tekrarı gelecektir inşallah.
Katılım inşallah fazla olur.Hatta ramazan da mümkünse bir iftar yemeği organizasyonuda aklımda var.Umarım onuda gerçekleştiririz.
Gelemeyen arkadaşlara selam ederim.
Umuyorum bir dahaki sefere,aynı kadroya,Zindan,bilgin,nguroy,demiral,tanca ve aklıma gelmeyen diğer arkadaşlarda eşlik ederler.
Bu vesile ile,Ferhat,Kevork,değerli arkadaşı ve Aşkın kardeşime tekrar teşekkürü borç bilirim.Güzel,eğlenceli bir sohbetti.

Ferhat üstaa,kevork üstat ve arkadaşına,tahsin üstada.... her saniyesi bilgi ve tecrübe dolu olan bu güzel buluşmada bizi yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim..

söz verip de gelmeyen arkadaşlarımıza selam olsun...

bir dahaki buluşmada inşallah görüşürüz...

Kusurabakmayın gelmeyi o kadar çok istedim ki. Düğün hazırlıkları olduğundan dolayı 1-2 acil işim çıktı.

Kurumlardan sonra tekrar düşünüyoruz.En kısa zamanda tekrarı gelecektir inşallah.
Katılım inşallah fazla olur.Hatta ramazan da mümkünse bir iftar yemeği organizasyonuda aklımda var.Umarım onuda gerçekleştiririz.
Gelemeyen arkadaşlara selam ederim.
Umuyorum bir dahaki sefere,aynı kadroya,Zindan,bilgin,nguroy,demiral,tanca ve aklıma gelmeyen diğer arkadaşlarda eşlik ederler.
Bu vesile ile,Ferhat,Kevork,değerli arkadaşı ve Aşkın kardeşime tekrar teşekkürü borç bilirim.Güzel,eğlenceli bir sohbetti.

İftar yemeği fikri çok iyi olur.