Çok Kısa Süreli Çalışma Elemanı Arıyorum

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Selamlar
Bir firmanın (okul) gelir gider ve kasa-banka hareketlerinin kısa süreli denetimini yapmaktayız.ilk etapta 2013 yılı incelenmektedir.Firmada ön muhasebe çok dağınık tutulduğundan bu verilerin bizim kontrolümüzde kasa ve banka girişleri,gelir ve giderler şeklinde yeni bir programa girişi amaçlanmaktadır.Girişler kabaca yapılacak ve gider kalemleri çeşitler halinde kaydedilecektir.Bu işlemler 1 hafta 10 gün veya 1 ayda sürebilir.Bu kayıtları dışarıdan bir kişiye (bağımsız) girdirmek düşüncesindeyiz.Kendi kabiliyeti ve bilgisi ölçüsünde bu süreyi daha da kısa tutmak kendi elinde olacaktır.Fakat ne kadar hızlı biterse bizim için o kadar iyidir.Hangi programa nasıl ve ne şekilde kaydedileceği bizim talimatımızla yapılacaktır.ve bu iş karşılığında da ücreti artık her neyse (300-500 bilemiyorum) kendisine ödenecektir.Ticaret lisesi okuyan biraz muhasebeden anlayan bir öğrenci bile olabilir.Yeterki boş vakti olan ve az biraz muhasebeden anlayan biri olsun.Ayrıca bu kayıtlar ön muhasebenin yaptığı tablolar üzerinden girilecek,birebir belge incelemesi yapılmayacaktır.Tüm işlemler kaydedilip, resim ortaya çıktığında belgeler üzerinden incelemeler gerekirse o zaman başlayacaktır.
Bu nedenle tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan ve bu amaçla bize yardımcı olabilecek, kısa süreli bir çalışma arkadaşı aramaktayız.Tabiki burada konuyu teferruatlı anlatmanın imkanı yoktur.Ama tabir-i caizse "ben boşum muhasebeden anlarım,yardımcı olabilirim" diyebilecek arkadaşlar (veya tanıdıklarınız) varsa, benimle irtibata geçerse memnun olurum.Bu işin karşılığındaki ücreti inanın bende bilmiyorum.Fakat firmadan böyle bir talep var.Ücret konusunda da herhalde üzmeyeceklerini tahmin ediyorum...
Konuyla ilgilenen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsinler.Bizimle yüzyüze görüşülecek ve kendisine gerekli bilgiler aktarılacaktır.
Şimdiden tşk.ederim..
Saygılar