Defter Kapanış İşlemleri

merhaba

geçen sene sınavları verip smmm oldum.

şu anda tek başıma büro açma gücüm, çevrem ve bilgim olmadığı için

orta yaş üzeri bir smmm nin yanında büro açmadan kendi 10 adet defterime bakıyorum.

bunlar arasında 2 adet şirket defteri var. bazı yerlerde takıldığım için bir şeyler sormak istiyorum.

şu ana kadar tek başıma sorumluluk alıp bir defter işlemini baştan sona yapmadığım için, beyanname verme zamanı geldiği için biraz

stresli bir durumdayım.

sene başında aldığım 2 şirket defterinde bazı hesaplar var eski defteri tutan smmm bunları kapatmamış. neden kapatmadığını anlayamadım.

birde a.ş ve ltd. lerde yedek akçe ayrılmalı bunu bilmediğim için kapatım işlemini yapamadım.

büroda birlikte çalıştığım büyüğüme sorunca " madem smmm oldun otur araştır öğren yap kapat defterlerini" dedi ve yardım etmeyi red etti. nedense beni muhtemel rakip görüyor.

söylemek istediğim yardımınız talep ediyorum.

herkes çok yoğundur muhakkak ama bana yarım saat ayıracak meslektaşlarımız vardır umarım minnattar olacağım.

msn adresim [email protected]

mizan üzerinde bir iki sormak isteidğim bir şey var. yardımınızı bekliyorum. teşekkürler

Ynt: Defter Kapanış İşlemleri

Merhaba,
Lütfen konu başlıklarında büyük harf kullanmayın. Ayırca burada mail adresi vermeyin lütfen. İlgilenen arkadaşımız özel mesaj yoluyla sizinle irtibata geçecektir.

özür dilerim. büyük küçük harf duyarlılığının farkında değildim.

teşekkürler

tufandalmaz ' Alıntı:
özür dilerim. büyük küçük harf duyarlılığının farkında değildim.

teşekkürler

Sevgili forumdaş

Sana e-mail ve telf nomu yazıyorum istediğin zaman ara

her konuda yardımcı olurum.

FERHAT SUCU

E-MAİL [email protected]

TELF:05324004722
BÜro:02122574919

Tamer Başkan ' Alıntı:
Merhaba,
Lütfen konu başlıklarında büyük harf kullanmayın. Ayırca burada mail adresi vermeyin lütfen. İlgilenen arkadaşımız özel mesaj yoluyla sizinle irtibata geçecektir.

Sayın Başkan

Buranın özel bir site ve burda yazan meslektaşlarında bir dayanışma içinde olduğunu düşündüğüm için
e-mail ve telf.yazmanın bir sakıncası yok diye düşünüyorum.Yanılıyormuyum.

Saygılar FERHAT