Defter Portal Sistemi

Selin Gülgün

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar, defter portalda benim gönderdiğim beyannameler onay almadı.. öyle bekliyor.. e-beyanname sisteminde de onay bekliyor sarı renkte.. oradan mı onaylanacak, portaldan onay gitmiyor bir türlü

defter portal sisteminde beyannameler kayboldu, yeniden oluşturayım dedim, süreci devam eden beyannameler mevcut diye hata mesajı çıkıyor.. Önceki beyannameleri silmek için beyannamelerim kısmına tıklıyorum orada beyanname yok ama süreci devam ediyor diye mesaj çıkıyor.

sistemsel bir arıza mı var

Merhaba
Öğleden önce sistem üzerinden birkaç beyanname onayladım.herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Sorunun cevabını şu an için bilemiyorum.

teşekkür ederim, sabah birkaç tanıdığım beyan gönderebilmiş ama benim dışarıda işlerim olduğundan sabah gönderemedim şimdi göndereyim dedim, durumum izah ettiğim gibi, sisteme ait telefonları da açmıyorlar.. kaldım böyle :(

Beyannamelerim adımından sonra "onay bekliyor, yollandı vs" seçeneklerine tek tek baktınız mı? eğer hiç bir şekilde ulaşamıyorsanız beyan silme adımından silerek tekrar oluşturmayı deneyebilirsiniz.