fonradar

Defter Tasdikleri

Tebliğin başındaki tanımlarda sermaye şirketleri belirtilmiş. Adi ortaklık sermaye şirketi olmadığından noter kağıdının sermaye kısmı boş kalacak. Adi ortaklıkta yevmiye/kebir/envanter dışında tasdik ettirilmesi gereken df yok.

pay defterinin a4 kağıdına tasdiki

eskiden kullanmakta olduğu pay defteri olmayan ltd. şirket için pay defterini a4 kağıdına tasdik ettirdim.ama içime sinmedi.kırtasiyeden defter alıp tekrar notere onaylatsam mı?

Eski defteri olduğu gibi getirin (A4)' ü, onu teslim ederek, yenisini tastik ettirebilirsiniz.

Genel Kurul toplantı ve müzekare defteri için bi kıllık yapmışlar
noterlerin sitesinde böyle bir defter yok karar defteri var notere sorduğumda ben karar defteri diye tastik ederim gerisine karışmam dedi ancak Genel Kurul toplantı ve müzekare defteri için diğer defterler seçeneğini seçin elle defterin adını manuel olarak yazın ozaman bir sıkıntı olmaz dedi bende karar defteri biten ltd için öyle yaptım yapacak olanlarda dikkat etsin.

Hatırlatma; Pay, karar ve genel kurul df a4 yapılamıyor. Mutlaka ciltli defter olmak zorunda.

bugün ( A4 ) olarak onaylattığım pay defterini teslim edip yenisini onaylattım.teşekkür ederim.