Dosya Paylaşımı

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
O

Ogün Güneş

Ziyaretçi
Bu başlıkta üyelerin paylaşmak istedikleri dosyaların linklerini barındırmak istiyorum. Eğer paylaşmak istediğiniz dosyalar var ise ve internet sitelerine bunları upload edip bana özel mesaj yolu ile ilgili linki ulaştırırsanız linki bu başlık altında yayımlıyacam, eğer dosyaları benim üyelere yönlendirmemiz halinde paylaşmak istediğiniz dosyları [email protected] adresine açıklayıcı bir başlıkla mail olarak dosyaları gönderirseniz yükleme adresini yine bu başlıkta sizlerle paylaşıcam. Umarım uygulamayı başarıyla gerçekleştiririz ve faydalı olur.

Not: Dosyaları internet ortamında paylaşmak için google aramasında çıkan ilk iki sitenin linki veriyorum

http://www.hemenpaylas.com/

http://www.fastshare.info/

Her iki sitenin de mantığı çok basit, siteleri açtığınızda karşınıza çıkacak gözat butonuna tıklayarak, yüklemek istediğiniz dosyayı açılan pencereden seçin ve tamam diyin, ardında gözat butonunun hemen yakınındaki yükle (upload)butonuna tıklayın ve yüklemenin bitmesini bekleyin. Yükleme bittikten sonra sitenin size vereceği linki veya adresi veya url yi bana özel mesaj olarak gönderin.

İlk dosyamız;
Sayın tugba_cag ın gönderdiği SM sınavları soru örneklerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Kod:
Dosya Adı: sm soruları.zip
Dosya Boyutu: 7.40 MB

İndirmek için tıklayınız

Not: Dosyaları açabilmek için winzip programının sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.

Üyelerimizin adat hesaplama tablosu ihtiyaçlarının giderimi için Sayın Şükrü ERGÜL ün göndermiş olduğu Adat hesaplama tablosunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
Sayın Şükrü ERGÜL e duyarlılığından ötürü teşekkür eder, dosya paylaşımında bulunmak isteyen üyeler için mail adresimi yineliyorum.
[email protected]

Ynt: Dosya Paylaşımı

Vakti zamanında bir başlık açmışız.Tekrar not paylaşmak isteyen olursa [email protected] adresine gönderebilir.

dosyaların içinde hangi dersler olduğunu da yazabilir misiniz? misal benim sadece denetim notlarına ihtiyacım var.

Arkadaşım 7 derste mevcut tavsiye ederim. ne ararsan var.

TIMARLI ' Alıntı:
Arkadaşım 7 derste mevcut tavsiye ederim. ne ararsan var.

teşekkürler arkadaşım notlar için. faydalı olacağına inanıyorum. iyi çalışmalar herkese.

Sayın Güneş,bu konu çok yararlı gerçekten.Sizden ricam bu konuyu sabit konu başlıkları bölümüne taşır mısınız?Çünkü yazılacak her yeni konu bu konuyu aşağıya alacaktır.Sürekli gözümüzün önünde olmasının faydalı olduğunu düşünüyorum.Takdir sizlerin tabiki.Saygılar.

Ogün Güneş ' Alıntı:
Üyelerimizin adat hesaplama tablosu ihtiyaçlarının giderimi için Sayın Şükrü ERGÜL ün göndermiş olduğu Adat hesaplama tablosunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
Sayın Şükrü ERGÜL e duyarlılığından ötürü teşekkür eder, dosya paylaşımında bulunmak isteyen üyeler için mail adresimi yineliyorum.
[email protected]

Sn.Güneş adat hesaplama tablosu linki kırılmış sanıyorum.Sayfada link gelmiyor.KOntrol edip varsa yeni linki paylaşır mısınız? tşk.ederim.

2006 nın linki normaldir. Bakayım mail adresimde bulabilirsem tekrar eklerim. Konuyu "Diğer" kategorisi altında sabit yapıyorum.