Dubai'de Şirket Kuruluşu

Merhabalar ,
Dubai de şirket kurmak istiyoruz.
Kuruluş aşaması ve daha sonra ki süreçte izlememiz gereken yollar ile ilgili Dubai Danışmanlık şirketi araştırmaktayız. Değerli üstadlarım ; bizi yönlendirebileceğiniz bir Danışmanlık firması var mıdır? İyi çalışmalar dilerim.

Merhabalar ,
Kuruluş aşaması ve daha sonra ki süreçte izlememiz gereken yollar ile ilgili Dubai Danışmanlık şirketi araştırmaktayız. Değerli üstadlarım ; bizi yönlendirebileceğiniz bir Danışmanlık firması var mıdır? İyi çalışmalar dilerim.
Buradan bir sirket onermek dogru olmaz. Zira yapilacak yanlis bir islem hem masraf hem zaman ve is kaybi olur. ( Dolandirici danisman adi altindaki sirketlerde var )

Ancak Dubai'de kurulacak sirketle ilgili olarak genel bir bilgi verebilirim.

1- Oncelikle bir Karar alip ITO'ya tescil ettirin.
2- Kararda sermaye ve yetkili mudur atayin
3- ITO'dan C55 formu alin.

Dubai'de ise

Dubai'de Şirket Kurmak için;Ticaret ruhsatı alındıktan sonra şirketin Ticaret ve Sanayi Odası'na kaydolması gerekir. Şirket tescil edildikten sonra kurumsal bir banka hesabı açılması gerekmektedir. Banka hesabı açıldıktan sonra şirket ilgili makamlardan gerekli onay ve lisansları almaya başlayabilir.

Dubai’de şirket kurmanın son adımı, şirket çalışanları için oturma vizesi almaktır. Oturma vizesi çalışanların Dubai’de yaşamasına ve çalışmasına olanak tanıyacak.

Dubai’de şirket kurma süreci nispeten basittir ve birkaç basit adımda tamamlanabilir. Dubai’de şirket kurmak için ilk adım Ekonomik Kalkınma Departmanından (DED) ticaret lisansı almaktır. Ticaret lisansı, şirketin yürütebileceği ticari faaliyetin türünü belirleyecektir. Ticaret ruhsatı alındıktan sonra şirketin Ticaret ve Sanayi Odası’na kaydolması gerekir. Şirket tescil edildikten sonra kurumsal bir banka hesabı açılması gerekmektedir. Banka hesabı açıldıktan sonra şirket ilgili makamlardan gerekli onay ve lisansları almaya başlayabilir. Dubai’de şirket kurmanın son adımı, şirket çalışanları için oturma vizesi almaktır. Oturma vizesi çalışanların Dubai’de yaşamasına ve çalışmasına olanak tanıyacak.

Merhabalar ,
+971522312818 bana yaza bilirsiniz , TrustGenic şirketi size yardımcı olur

HİZMET FİYAT LİSTESİ - Şirket Kuruluşu : 5,150 USD - Ticari Lisans - Şirket Tescil Kartı Toplam : 4,700 USD - Yatırımcı Vize İşlemleri (2 yıllık) - Medikal Test VIP (5-7 iş günü) - Emirates ID - Banka Hesap Açılışı Toplam : 3,650 USDAylık Hizmetler Muhasebe Hizmeti : 450 USDYıllık Hizmetler Bir yılın sonunda ödenmesi gereken hizmetleri içerir. - Ticari Lisans Belgesi : 3,900 USD / yıl - Sanal ofis adresi : 3,000 USD / yıl - Mali Raporlama ve Vergi Beyanı : 2,300 USD / yıl

Biz bir yerden teklif istemiştik, böyle yazmışlardı. Ama ucuz mu pahalı mı bilmiyorum, bana çok pahalı geldi ama sonuçta ne fayda sağlanıyor dubaide şirket açma ile ilgili onu bilmek lazım

HİZMET FİYAT LİSTESİ - Şirket Kuruluşu : 5,150 USD - Ticari Lisans - Şirket Tescil Kartı Toplam : 4,700 USD - Yatırımcı Vize İşlemleri (2 yıllık) - Medikal Test VIP (5-7 iş günü) - Emirates ID - Banka Hesap Açılışı Toplam : 3,650 USDAylık Hizmetler Muhasebe Hizmeti : 450 USDYıllık Hizmetler Bir yılın sonunda ödenmesi gereken hizmetleri içerir. - Ticari Lisans Belgesi : 3,900 USD / yıl - Sanal ofis adresi : 3,000 USD / yıl - Mali Raporlama ve Vergi Beyanı : 2,300 USD / yıl

Biz bir yerden teklif istemiştik, böyle yazmışlardı. Ama ucuz mu pahalı mı bilmiyorum, bana çok pahalı geldi ama sonuçta ne fayda sağlanıyor dubaide şirket açma ile ilgili onu bilmek lazım