E-Beyan

tpe

Merhaba kanuni süresinden sonra kdv beyannamesi yollarken şöyle hata alıyorum bunun ne demek olduğu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Hata: Beyanname Vergi türü ile servisten dönen vergi türü uyuşmuyor.

Bu aralar o kadar çok hata mesajlarıyla karşılaşıyoruz ki, hata gerçekten bizden mi kaynaklanıyor yoksa yoğunluktan kaynaklı sistemsel bir hatamıdır bizlerde şaşırıyoruz bazen.
Siz beyanınızın doğruluğundan eminseniz sistemsel bir hata olduğunu umacağız. İsterseniz aynı beyanı tekrar yükleyerek deneyin.
Şu aşamada kesin birşey söylemek pek mümkün değil.

Bu aralar o kadar çok hata mesajlarıyla karşılaşıyoruz ki, hata gerçekten bizden mi kaynaklanıyor yoksa yoğunluktan kaynaklı sistemsel bir hatamıdır bizlerde şaşırıyoruz bazen.
Siz beyanınızın doğruluğundan eminseniz sistemsel bir hata olduğunu umacağız. İsterseniz aynı beyanı tekrar yükleyerek deneyin.
Şu aşamada kesin birşey söylemek pek mümkün değil.
Sizin dediğiniz gibi sistemsel olabileceğini düşündüm çözüm için yeniden yeniden yükledim fakat değişen hiçbir şey olmadı bu sebeple yazdım ilgili vergi dairesi ile görüştüm yazık ki konu hakkında bilgi sahibi bile değiller. Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.

Dijital vd'de kayıtlı vergi türlerinizi kontrol edin.Orada vergi türleri ve başlangıç tarihleri yazar.Herşey doğru mu kontrol edin.Aklıma başka birşey gelmiyor şuan.
Kolay gelsin.