E-Beyanname çalışmıyor.?

ZİNDAN

Moderator
Forum Yönetimi
4-5 tane beyannamem kaldı, 18:08 itibari ile sistemde bakım çalışması var yazıyor, beyanname gönderemiyorum.İmdat.
Bilgisi olan varmı arkadaşlar.?

Ynt: E-Beyanname çalışmıyor.?

Desenize kıl payı yırtmışım. Yaklaşık 15-20 dk önce ite kaka son bey. onaylamıştım. onay verdikten sonra takılıp kalıyordu, sonrasında sistemden atıyordu. 3-4 giriş zorlaması ile bitirebildim. Eğer sistemi onaramazlar ise son beyan süresini uzatmak zorundalar.

Evet bakım varmış müşteri hizmetleride düşmüyor. Bekleyeceğiz yapacak bir şey yok

Açılır herhalde

öncelikle geçmiş olsun.
24.00 e kadar vaktiniz var. Eğerki site bakımı ciddiyse ertesi güne yani 1 günlüğüne beyanname verme süresi uzaması gerek.
Geçmişte aynı olay yaşanmıştı. Emsali böyle olmuştu.

Bana kalırsa 24:00 e kadar bile sistemi düzeltseler yine uzatmaları gerek..Herkes gece yarısına kadar büroda oturup sistemin açılmasını mı bekleyecek? Çok saçma..

twolf ' Alıntı:
Bana kalırsa 24:00 e kadar bile sistemi düzeltseler yine uzatmaları gerek..Herkes gece yarısına kadar büroda oturup sistemin açılmasını mı bekleyecek? Çok saçma..

son beyanname sitede onay bekliyor. direk uzama haberinin verilmesi lazım. 12 yi bekleyip uzadı demenin pek de mantıklı tarafı yok.

Eyvah e-beyannameye girilemiyor...

İnternet vergi dairesi bakıma girmiş.Kalan beyannamelerimizi nasıl vereceğiz arkadaşlar...

Arkadaslar paketlerinizi flashdiskinize yükleyerek evden tekrar denersiniz saat 24'e kadar büroda bekleyecek değiliz heralde? :) flashbelleği olmayanlarsa kendilerine mail atarak bunu çözebilirler ancak yapcak başka birşeyde yok

açıldı arkadaşlar ama hata veriyor :(

Evt.Açıldı ancak, sistem hata veriyor, beyannameler görüntülenemiyor, biraz daha beklemek lazım sanırım.

izmir odası mesaj gönderdi, 19,30 a kadar açılacakmış.

Dün 10'da çıktım ofisten.Bize bu stresi yaşattığı için maliye idaresine teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz..

Benimde sekizi buldu işyerinden çıkmam, dokuz buçukta da anca eve varabildim, bi daha son güne bırakırmıyımm. :)

Maliyenin gazabına uğrayan herkese geçmiş olsun.

Tarih tekerrürden ibaret

e bildirge çalışmıyor çalıştığı o zaman diliminde ise borcu olmadığı halde indirimli tahakkuk almıyor.