E-birlik Sözleşmeleri Hk.

ebeyanname.gib.gov.tr - Mesajlar modülünde ''Defter bilgileri girilmemiş aracılık ve sorumluluk sözleşmelerinin listesi''nde tüm mükellefler çıkıyor. 2018 defterleri girilmemiş olanlar. geçen yıl hepsini girmiştim. bu liste boştu.

Onları girebilirsiniz, sözleşme yenilemeseniz de.

Defter bilgileri ile ilgili yasal bir düzenleme olmadığından girseniz de olur girmeseniz de. Girmediğinizde herhangi bir ceza kesilemez. tercih sizin.

Merhaba
30 haziran itibari ile mükellefimize kapanış vereceğiz, türmob ve internet vergi dairesinden sözleşme feshi yapacağız, geçici vergi ve gelir vergisi beyannamelerini verirken herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız ?

Merhaba
30 haziran itibari ile mükellefimize kapanış vereceğiz, türmob ve internet vergi dairesinden sözleşme feshi yapacağız, geçici vergi ve gelir vergisi beyannamelerini verirken herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız ?
Herkese merhaba

Faal dönemlere ait olduğu için olduğu için gib beyannameleri kabul edecektir.

Eğer bir aksilik çıkıp kabul etmezse aracılık söz.ile gönderirsiniz.

Arkadaşlar merhaba Türmob sözleşme yaptım internet vergi dairesi sözleşme bilgileri girdim onaya geldiğimde ...... numaralı mükellefe ait girilen hizmet sözleşme numarası TÜRMOB verilerine göre geçersizdir uyarısı alıyorum vergi dairesi aracılık ve sorumluluk sözleşmeyi yapamadım sorun neden kaynaklanıyor bulamadım ilk kez böyle bir sorun ile karşılaştım varmı daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan sorunu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar merhaba Türmob sözleşme yaptım internet vergi dairesi sözleşme bilgileri girdim onaya geldiğimde ...... numaralı mükellefe ait girilen hizmet sözleşme numarası TÜRMOB verilerine göre geçersizdir uyarısı alıyorum vergi dairesi aracılık ve sorumluluk sözleşmeyi yapamadım sorun neden kaynaklanıyor bulamadım ilk kez böyle bir sorun ile karşılaştım varmı daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan sorunu nasıl çözebilirim?
Tarih ve sözleşme numarasını tekrar kontrol edin.Sözleşmedeki gibi kaydedin.

• Beğen
Etkileşimler: tpe