E-birlik Sözleşmeleri Hk.

mes_ar

Tanınmış Üye
ebeyanname.gib.gov.tr - Mesajlar modülünde ''Defter bilgileri girilmemiş aracılık ve sorumluluk sözleşmelerinin listesi''nde tüm mükellefler çıkıyor. 2018 defterleri girilmemiş olanlar. geçen yıl hepsini girmiştim. bu liste boştu.

Onları girebilirsiniz, sözleşme yenilemeseniz de.

merkür2

Tanınmış Üye
Defter bilgileri ile ilgili yasal bir düzenleme olmadığından girseniz de olur girmeseniz de. Girmediğinizde herhangi bir ceza kesilemez. tercih sizin.

emrcnr7

Katkı Sunan Üye
Merhaba
30 haziran itibari ile mükellefimize kapanış vereceğiz, türmob ve internet vergi dairesinden sözleşme feshi yapacağız, geçici vergi ve gelir vergisi beyannamelerini verirken herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız ?

Hava Kuvvetleri

Katkı Sunan Üye
Merhaba
30 haziran itibari ile mükellefimize kapanış vereceğiz, türmob ve internet vergi dairesinden sözleşme feshi yapacağız, geçici vergi ve gelir vergisi beyannamelerini verirken herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız ?
Herkese merhaba

Faal dönemlere ait olduğu için olduğu için gib beyannameleri kabul edecektir.

Eğer bir aksilik çıkıp kabul etmezse aracılık söz.ile gönderirsiniz.

eet

Arkadaşlar merhaba Türmob sözleşme yaptım internet vergi dairesi sözleşme bilgileri girdim onaya geldiğimde ...... numaralı mükellefe ait girilen hizmet sözleşme numarası TÜRMOB verilerine göre geçersizdir uyarısı alıyorum vergi dairesi aracılık ve sorumluluk sözleşmeyi yapamadım sorun neden kaynaklanıyor bulamadım ilk kez böyle bir sorun ile karşılaştım varmı daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan sorunu nasıl çözebilirim?

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Arkadaşlar merhaba Türmob sözleşme yaptım internet vergi dairesi sözleşme bilgileri girdim onaya geldiğimde ...... numaralı mükellefe ait girilen hizmet sözleşme numarası TÜRMOB verilerine göre geçersizdir uyarısı alıyorum vergi dairesi aracılık ve sorumluluk sözleşmeyi yapamadım sorun neden kaynaklanıyor bulamadım ilk kez böyle bir sorun ile karşılaştım varmı daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan sorunu nasıl çözebilirim?
Tarih ve sözleşme numarasını tekrar kontrol edin.Sözleşmedeki gibi kaydedin.

• Beğen
Etkileşimler: eet