Eylül 2015 Bağımsiz Denetim Ders Notları

Kurs ile ilgili bilgim yok
ama sınava giren arkadaşlar gerek olmadığıni solemislerdi
sinav test smmm den daha kolaymis:)

Mehtap hanım kim söylemiş bilmiyorum ama açıkçası sınavlara giren biri olarak kolay olduğunu düşünmüyorum. Aksine ciddi anlamda zor, ortalama vs.

Mehtap hanım kim söylemiş bilmiyorum ama açıkçası sınavlara giren biri olarak kolay olduğunu düşünmüyorum. Aksine ciddi anlamda zor, ortalama vs.

Smmm sınavı yazılı bir sınav ve konu bakımından çok kapsamlı olmasi nedeniyle daha kolay olduğu söylemi var
Her sinav zordur genel olarak çalışma ve emek ister ama test olunca bole bi yargıda olusmuyor değil

Mehtap hanım, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım ve bu şekilde 3.kişileri de yönlendirmeyelim. Ciddi anlamda zor bir sınav, SPK'dan yüksek notları devredenler alıyorlar artık son zamanlarda, onların da not süreleri doldu/doluyor bundan sonraki süreçte bu sınav ve not sistemi ile belgeyi alacak arkadaşı biraz iddialı olacak ama alnından öpüyorum. Sınavlara girdikten sonra giren arkadaşlar ne demek istediğimi anlayacaklardır, başarılar diliyorum.

Arkadaşlar hangi kursları önerirsiniz ben spk zamanı 69.7 ile kaldım bir faydası olur mu bu sınavlarda ?
teşekkür ederim

arkadaşlar merhaba
Bağımsız denetim sınavına hazırlanıyorum denetim ve kurumsaldan sınava giricem sakarya ünv.nin kgk kitabından çalışıyorum yalnız kurumsalın sayısal sorularını yapamıyorum sorular çok zor özelikle faiz soruları o soruları çözen var mı

Merhaba arkadaşlar
sınava yeni başvurdum hiç notum ve kaynağım yok
not konusunda yardimci olursaniz çok sevinirim
şimdiden teşekkür ederim
[email protected]

mehtap hanım
kgk sayfasında sınav takvimi nerede acaba ayrıca hayırlı olsun bende bu yolda düşünüyorum şu an smmm stajeriyim ama bağımsız denetcilik hakkında doğru bilgi nerden nasıl ulaşılabilir bilgileriniz paylaşabilirmisiniz

mehtap hanım
kgk sayfasında sınav takvimi nerede acaba ayrıca hayırlı olsun bende bu yolda düşünüyorum şu an smmm stajeriyim ama bağımsız denetcilik hakkında doğru bilgi nerden nasıl ulaşılabilir bilgileriniz paylaşabilirmisiniz

Bağımsız denetim lisansı ile ilgili KGK sitesinde Mevzuat/Yönetmelikler/Bağımsız Denetim Yönetmeliğinden ayrıca sitedeki Sıkça Sorulan Sorular bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook üzerinden KGK resmi hesabına abone olup mesajla aklınıza takılanları da sorabilirsiniz, KGK uzmanları cevaplıyor.

Başarılar..

dejan

bana da mail atabilir misin denetim notları kgk nın

[email protected]

sınav karışık geliyor bildiğimiz konular sorudan anlaşılmıyor. zaten hepimiz çalışıyoruz. zamansızlık iş vs zor arkadaşlar artık bu kaosta çarpım tablosunu zor.