fonradar

Fenerbahçe Acıbadem Dünya Şampiyonu

• Konbuyu başlatan İrem35
  • Başlangıç tarihi
Ynt: Fenerbahçe Acıbadem Dünya Şampiyonu

nguroy ' Alıntı:
Gerek de duymuyoruz cnm

Ne kadar acıncak haldeniz ya kalkıp birde yok ıstemıyoruz yok gerek duymuyoruz laflarını kullanıyorsunuz kupayı alsanız 365 gün eğlence yaparsanız be :)

MyfateYou ' Alıntı:
nguroy ' Alıntı:
Gerek de duymuyoruz cnm

Ne kadar acıncak haldeniz ya kalkıp birde yok ıstemıyoruz yok gerek duymuyoruz laflarını kullanıyorsunuz kupayı alsanız 365 gün eğlence yaparsanız be :)

Bu hitap tarzı olmadı işte. Şakayı bozmamaya dikkat edin. Ben sizin asker arkadaşınız değilim.

nguroy ' Alıntı:
MyfateYou ' Alıntı:
nguroy ' Alıntı:
Gerek de duymuyoruz cnm

Bu hitap tarzı olmadı işte. Şakayı bozmamaya dikkat edin. Ben sizin asker arkadaşınız değilim.

Ben size asker arkadasım muhabbeti kullanmadım dikkat edin dikkatli okuyun ama bana cevab verıcek cevab kullanamıyorsunuz o zaman susmak en iyisidir ;)

Tevfik Akgül ' Alıntı:
İrem hanım,

Bu yazınızın kaynakçası kim ama, gerçekten çok komik.

Çünkü Adnan polat başkan olduğunda Özhan Canaydın yönetiminde başkan yardımıcısıydı. Yani kulubün 8 milyon $ borcu olup olmadığını gayet iyi biliyorlardı. GS borsa'daki hisselerinin bir kısmı qvt şirketinin elinde onları almak için daha yaklaşık 1 yıl önce 70 milyon $ kredi aldı.

Sizde iyi biliyorsunuzki TT Arena her yönüyle GS 'ye çok şeyler katacak. Ve en önemlisi Riva Projesidir.

GS mal varlığı ile dünyanın sayılı takımlarından biridir.

mal varlığı mı? galatasaray adası su adası olmuş, bas bas bağırıyorum, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Boğazın öngörünüm bölgesine çivi çakılmasına izin vermeyen müdür, Kuruçeşmede oturupta bakmışlar mı? Galatasaray adasına.. orası nasıl çalışır.. o adanın hali ne öyle? mal varlığı diyoruz sözde ??

GS hisse senetleri en çok kaybettirenler arasında, özkaynakları (-) değer veriyor, sermaye artırımı değil; sermaye azaltımına gitmesi gerek. Borç batakta çünkü.. Krediler ödenemiyor, maaşlar ödenemiyor..
kredi alacağım dedi başkan olduğunda alamadı, rezil ettiler galatasarayı..

Şirketleşmeyide, Fenerbahçeyi örnek alarak geçmiştir.
Fenerbahçe olarak; ben dünyanın her tarafında iftiharla gezebiliyorum, başım dik olarak. Türk sporunun gelmiş gemiş en büyük klüp başarısının sahibiyim. Türk futbolun gelmiş geçmiş en büyük milli takım başarısının temeliyiz. Dünyada futbolun oynandığı her yerde Türkiye nin adını duyuran klübüm ben. Arjantinin patagonya yayalalarından, uzak doğunun yağmur ormanlarına; kuzeyin eskimolarından, safarinin yamyamlarına kadar herkes Fenerbahçeyi biliyor.
Avrupada yeni bir lig kurmaya çalışan G-14, 14 büyük takım Türkiyeden sadece Fenerbahçeyi alacağız dediler.
Galatasaray'ı; borcu bitirdi maalesef.. borç batakta, maddi yanı ayrı, itibar yanı ayrı..
gerçek bu ;)

carsi-dan-muthis-jest-1045810.Jpeg

Teşekkürler ÇARŞI sanada bu yakışır zaten.

"Fenerium?dan rekor ciro: 30 milyon dolar...
AVRUPA?DAN elenen, ligde ise liderin 11 puan gerisine düşen F.Bahçe?de kupadaki 3-2?lik Buca hezimetine rağmen taraftarlar takımlarına destek adına ellerinden geleni yapıyor. 2010 sezonunda kaçan şampiyonluğa bile aldırmayan taraftarların sayesinde Fenerium tam 30 milyon dolarlık rekor bir ciro yaptı.

SON olarak piyasaya sürülen ?palamut? renkli formaya büyük ilgi gösteren ?12. Adam? sayesinde Fenerium, yine Türkiye?nin en çok ciro yapan kulüp mağzası unvanını korudu"

mal varlığı mı? galatasaray adası su adası olmuş, bas bas bağırıyorum, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Boğazın öngörünüm bölgesine çivi çakılmasına izin vermeyen müdür, Kuruçeşmede oturupta bakmışlar mı? Galatasaray adasına.. orası nasıl çalışır.. o adanın hali ne öyle? mal varlığı diyoruz sözde ??

GS hisse senetleri en çok kaybettirenler arasında, özkaynakları (-) değer veriyor, sermaye artırımı değil; sermaye azaltımına gitmesi gerek. Borç batakta çünkü.. Krediler ödenemiyor, maaşlar ödenemiyor..
kredi alacağım dedi başkan olduğunda alamadı, rezil ettiler galatasarayı..

Şirketleşmeyide, Fenerbahçeyi örnek alarak geçmiştir.
Fenerbahçe olarak; ben dünyanın her tarafında iftiharla gezebiliyorum, başım dik olarak. Türk sporunun gelmiş gemiş en büyük klüp başarısının sahibiyim. Türk futbolun gelmiş geçmiş en büyük milli takım başarısının temeliyiz. Dünyada futbolun oynandığı her yerde Türkiye nin adını duyuran klübüm ben. Arjantinin patagonya yayalalarından, uzak doğunun yağmur ormanlarına; kuzeyin eskimolarından, safarinin yamyamlarına kadar herkes Fenerbahçeyi biliyor.
Avrupada yeni bir lig kurmaya çalışan G-14, 14 büyük takım Türkiyeden sadece Fenerbahçeyi alacağız dediler.
Galatasaray'ı; borcu bitirdi maalesef.. borç batakta, maddi yanı ayrı, itibar yanı ayrı..
gerçek bu ;)

İrem hanım ben verilere dayanarak konuşuyorum, sen sandalye'ye dayanarak yazıyorsun.

GS, 2002 yılında borsaya kote olduğunda 16,00 TL idi hisse senedi.

Yıl 2010 = 400 TL'yı gördü

Yani GS hissesi 8 senede 20 kat üzerinde para kazandırmış. Bir başka deyimle her yıl %250 para kazandırmış.

İşkembe'den atmayın :D :D

2011 - 2012 yılı açık ara Galatasaray'ın olacaktır.

İrem35 ' Alıntı:
Tevfik Akgül ' Alıntı:
İrem hanım,

Çünkü Adnan polat başkan olduğunda Özhan Canaydın yönetiminde başkan yardımıcısıydı. Yani kulubün 8 milyon $ borcu olup olmadığını gayet iyi biliyorlardı. GS borsa'daki hisselerinin bir kısmı qvt şirketinin elinde onları almak için daha yaklaşık 1 yıl önce 70 milyon $ kredi aldı.

Sizde iyi biliyorsunuzki TT Arena her yönüyle GS 'ye çok şeyler katacak. Ve en önemlisi Riva Projesidir.

gerçek bu ;)

Bu sözlerinize katılmıyorum İrem Hanım hani burda kusura bakmayın ama abartılı konusmusunuz ben bir beşiktaş'lı olarak avrupa da Türk takımı olarak en iyi başarılara Gs atmıstır fenerin'de avrupa'da ne yaptığını tüm ülke biliyor giden ülke puanlarına mı yanalım yoksa nasıl rezil olduk ona mı yanalım
Şimdi siz bana sakın ve sakın liverpool'dan 8 tane yediğinizi ne cabuk unuttunuz derseniz evet yedik Besiktas'da o macda takım ruhu yoktu adamlar bizi mahvetti tebrik de ederim rakibi
Ama siz bana kalkıp fener diğer büyüklerden daha başarılı derseniz orda STOP derim ;)

MyfateYou ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:
Tevfik Akgül ' Alıntı:
İrem hanım,

gerçek bu ;)

Bu sözlerinize katılmıyorum İrem Hanım hani burda kusura bakmayın ama abartılı konusmusunuz ben bir beşiktaş'lı olarak avrupa da Türk takımı olarak en iyi başarılara Gs atmıstır fenerin'de avrupa'da ne yaptığını tüm ülke biliyor giden ülke puanlarına mı yanalım yoksa nasıl rezil olduk ona mı yanalım
Şimdi siz bana sakın ve sakın liverpool'dan 8 tane yediğinizi ne cabuk unuttunuz derseniz evet yedik Besiktas'da o macda takım ruhu yoktu adamlar bizi mahvetti tebrik de ederim rakibi
Ama siz bana kalkıp fener diğer büyüklerden daha başarılı derseniz orda STOP derim ;)

Bir Beşiktaşlı bile bizim büyüklüğümüzü kabul ediyor :D Siz daha neyi tartışıyorsunuz :)

Tevfik Akgül ' Alıntı:

+1000

Gamze Hanım büyüklüğünüzü kabul etmiyorum sadece fenerbahce ile galatasaray arasında bir kıyaslama yaparak söyledim yoksa Besiktaş'ın varlığı unvanı kalitesi size acık ara fark atar :)

Hadi siz kümeye gidin Trt 1'den maclarınızı izlerseniz digitürke'de para vermezsiniz bedava mac izlerseniz :) :)

GS bu sene bir küme düşme derdinden kurtulsun hele. Daha sonra trösö karşısında puan alıp ülke puanımız da artırırı.
2011 de bakarız artık. Her zaman güçlü rakip biz de isteriz :)

Tevfik Akgül ' Alıntı:
İrem hanım ben verilere dayanarak konuşuyorum, sen sandalye'ye dayanarak yazıyorsun.

Yani GS hissesi 8 senede 20 kat üzerinde para kazandırmış. Bir başka deyimle her yıl %250 para kazandırmış.

e tabiki Galatasarayın yılı olur. Nasıl olsa seyrantepe arazisini devletimizin sırtından yaptınız.
Kredi bulacağım dedi stad inşasının devamı için başkan olduğunda Adnan Bay, bulamadı.. Bu yüzden Alisamiyen stadınızı TOKİ'ye peşkeş çekti. O stada giden para senin benim param.
Bizim vergilerimizle yapılmış bir stad.
Nasıl olurda hisseleriniz 8 senede 20 kat artar. Galatasaray A.Ş. Klübünün kendi bilançosundaki değeri nedir peki? bunu araştırdığımızda tablo korkunç. Galatasarayın dış borcu 140 milyon dolar şuanda. Bu kadar borcu olup, ödeme güçlüğü çeken bir klübün hisseleri nasıl rağbet görür? burasıda bir muallak ;)

o yüzden kabul edin, mali yönünüz zayıf, borç batakta; bu maddi yanınız, bide itibar yanınız var. Galatasaray ismi artık 1.lig ile anılıyor. Ali samiyen tarihinide kendi kendinize yok ettiniz, Galatasaray adası su adaya dönmüş.
Neyin avruya klübü? avrupa klübü kaldı mı ortada :D :D

Ayrıca konu voleybol şampiyonluğu idi. Maelesef rakiplerin futboldan başka bir yerde adları okunmadığı için hep dönüp dolaşıp futbola geliyorlar :)

nguroy ' Alıntı:
Ayrıca konu voleybol şampiyonluğu idi. Maelesef rakiplerin futboldan başka bir yerde adları okunmadığı için hep dönüp dolaşıp futbola geliyorlar :)

Bu sene diğer dallarda başarı sağlamış olabilirsiniz ama bu kadar cok abartmayalım lütfen

Bilirsiniz ki herkes futbol'da başarı sağlanmasını istiyor orada ülkemizi daha cok tanıdıkları için ve ülke puanları arttığı için diğer spor dallarını askıya alıyorlar :)

İrem35 ' Alıntı:

e tabiki Galatasarayın yılı olur. Nasıl olsa seyrantepe arazisini devletimizin sırtından yaptınız.
Kredi bulacağım dedi stad inşasının devamı için başkan olduğunda Adnan Bay, bulamadı.. Bu yüzden Alisamiyen stadınızı TOKİ'ye peşkeş çekti. O stada giden para senin benim param.
Bizim vergilerimizle yapılmış bir stad.
Nasıl olurda hisseleriniz 8 senede 20 kat artar. Galatasaray A.Ş. Klübünün kendi bilançosundaki değeri nedir peki? bunu araştırdığımızda tablo korkunç. Galatasarayın dış borcu 140 milyon dolar şuanda. Bu kadar borcu olup, ödeme güçlüğü çeken bir klübün hisseleri nasıl rağbet görür? burasıda bir muallak ;)

o yüzden kabul edin, mali yönünüz zayıf, borç batakta; bu maddi yanınız, bide itibar yanınız var. Galatasaray ismi artık 1.lig ile anılıyor. Ali samiyen tarihinide kendi kendinize yok ettiniz, Galatasaray adası su adaya dönmüş.
Neyin avruya klübü? avrupa klübü kaldı mı ortada :D :D
[/quote]

Hisselerimiz 8 yılda 20 kat arttı. Çünkü hedefleri büyük olan bir kulübüz.

850 adet villa yapımını en geç 1 ay içerisinde açıklandığında göreceksin, asıl bomba o zaman patlayacak. 140 milyon $ borç tek kalemde silinebilir. Ama kendi maddi duran varlıklarına dokunmadan bunu yapmak istiyorlar. Yeni Staddan her yıl ortalama gelir 50 milyon $, Ali sami yenin yanındaki çadır'a iş merkezi yapılacak yıllık gelir 10 milyon $,

yani 1-2 yıl içerisinde GS kulubu çok ciddi yerlere gelecektir.

iyi ama o stad sizin benim paralarla yapıldı. İşin bu boyutuna hiç girmiyorsunuz Tevfik Bey, ;)
140 milyon dolar sadece klübün bilançosunda görünen rakam, yani ödenecek mi? kesin değil.

Galatasarayda yönetiminiz hep vaatler veriyor, sizin dediğiniz gibi, işte efendim villalar varmış, stattan 50 milyon dolar gelir gelecekmiş, o stad; bu yönetim anlayışıyla ancak 2010-2011 senesinin 2.yarısında dolarsa dolar, çünkü kombine satıldığı için biletleriniz, onun haricinde 2011-2012 sezonunda boş tribünlere oynar.
Biz Fenerbahçe olarak peşin para ile konuşuyoruz. Vaatler yoktur bizde ;)

bana kalırsa Galatasaray 1-2 yıl içinde iflasın eşiğine gelecek. Konkardato ilan edebilir :)

İrem35 ' Alıntı:
iyi ama o stad sizin benim paralarla yapıldı. İşin bu boyutuna hiç girmiyorsunuz Tevfik Bey, ;)
140 milyon dolar sadece klübün bilançosunda görünen rakam, yani ödenecek mi? kesin değil.

Galatasarayda yönetiminiz hep vaatler veriyor, sizin dediğiniz gibi, işte efendim villalar varmış, stattan 50 milyon dolar gelir gelecekmiş, o stad; bu yönetim anlayışıyla ancak 2010-2011 senesinin 2.yarısında dolarsa dolar, çünkü kombine satıldığı için biletleriniz, onun haricinde 2011-2012 sezonunda boş tribünlere oynar.
Biz Fenerbahçe olarak peşin para ile konuşuyoruz. Vaatler yoktur bizde ;)

bana kalırsa Galatasaray 1-2 yıl içinde iflasın eşiğine gelecek. Konkardato ilan edebilir :)

İrem hanım, sürekli senin benim paramla yapıldı deyip duruyorsunuz? GS Ali Sami Yen stadındaki haklarını devrederek aldı. Sonuçta ben İstanbulda oturmuyorum ama Mecidiyeköy'de stadın yeri çok değerli diyorlar.

Vaadlere gelince uydurmamı yalanmı hep beraber 1-2 sene içerisinde göreceğiz.

Daha Stad açılmadan bızık bızık ötmeye başladınız. :)

Aziz yıldırım'ın ne vaadler verdiğini şimdi saydırma bana burda. Buradan antartikaya köprü olur. :)