Finansal Muhasebeden Kalanlar İTİRAZ edelim

Merhaba Arkadaşlar

Bugün 8 Şubat 2011 Finansal Muhasebeden -yine- geçemeyişimin üçüncü günü. Sınavda ne yaparsak yapalım; Soruları yetiştirelim ya da yetiştirmeyelim, Gelir Tablosunu yapalım ya da yapmayalım, Bilançoyu tutturalım ya da tutturmayalım bu dersten kalmak artık hiçbirimiz için sürpriz olmuyor.
Bir - İki tane yevmiye maddesini yapamadığımızda ya da yanlış yaptığımızda işin doğası gereği Dönem sonu işlemleri ve Gelir Tablosu - Bilanço ya da Kebir doğru çıkmıyor. Ama eskiden nasıl oluyordu da herkes ama herkes iyi kötü yapıp da en az 70 puan alıyordu. Anladığımız kadarıyla o zamanlar yöntemin doğruluğuna da puan verilirken şimdi sanırım sadece rakamların doğruluğuna puan veriliyor. Dolayısıyla başlarda aksadıysanız geçme şansınız nerdeyse imkansız.

Benim bir önerim var;
Finansal Muhasebeden kalanlar olarak hepimiz itiraz edelim. Belki itirazların sonucunda notlarımızda değişen bir şey olmayacak ama en azından herkesin bu not sistemine karşı itirazı olduğunu anlarlar. İlgililere ? Kalan herkes itiraz ettiğine göre bu konuda bir şey yapmak gerek.? dedirtmemiz gerekiyor.

Finansal Muhasebeden kalanlar İTİRAZ edin

Ynt: Finansal Muhasebeden Kalanlar İTİRAZ edelim

35 aldım ıtıraz edıcem sırf gıcıklıgına ...

Bende 36 aldım ama hiçfarketmez
20 alan bile itiraz etmeli ki
"kolay sordum bu sefer " saçmalığı anlaşılsın.

valla vben 17 aldım.itiraz edicem:)

30 aldım..dün de itiraz ettim..

herkes etsin arkadaşlar.farklı komisyon okuyabılır tekrardan sınav kagıtlarını

arkadaşlar evet bütün kalanlar sonuç ne olursa olsun itiraz edelim. herkes arkadaşlarına söylesin. çünkü bu durum böyle olmayacak. anlasınlar yapılan haksızlığı. bu ne yaa. önceden herkes çantada keklik geçsin bizim patır patır dökülelim.

slm değerli arkadaşlarım kardeşlerim bende itiraz ettim bu konuyu açan kardeşime teşekkür ederim bencede lütfen notunuz kaç olursa olsun itiraz edin tekrardan okunmasını belki sağlarız düşük bir ümit ama lütfen itiraz edelim

geçen dönem 15 aldım itiraz ettim fakat ben haksızdım sonradan kayıtlarıma bakınca anladım

çalıştım moralimi bozmadım hocanın kitabıda dahil 3 kitap bitirdim fakat 38 aldım ve gerçekten haketmedim
hoca kendi puanlama sistemine uymuyor

lütfen itiraz edin

Ben de aynı fikirdeyim. Notunuz kaç olursa olsun itiraz edin.
Ben de geçen dönem 33 aldım bu dönem 39 .
Geçen dönem de itiraz ettim değişmedi. yine edeceğim...

30 aldım itiraz etsem bir işe yaramaz diye dusunuyordum belki işe yaramıcak ama itiraz edicem

sevgili ve çok değerli arkadaşlar,,
değerli bilgilerinize bir daha ve son kez danışmak istiyorum
muhasebeden 43 aldım.itiraz etsem değişme ihtimalini müspet menfi değerlendirirmisiniz..!

FOREVERSMMM ' Alıntı:
muhasebeden 43 aldım.itiraz etsem değişme ihtimalini müspet menfi değerlendirirmisiniz..!

kesin!!!!

nevermind ' Alıntı:
FOREVERSMMM ' Alıntı:

kesin!!!!
saygıdeğer arkadaşım kesin dediğin nedir biraz daha aydınlatırsan çok sevinirim.
ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim..

ayyy 47 okudum ben onu yaa pardon....

47 için kesin dedim ama değişebilir neden olmasın

43 değişebilirmi temmuzda bir arkadaşım 45 ten 50 yapıldı 43 puanı 50 yaparlarmı acaba..

FOREVERSMMM ' Alıntı:
43 değişebilirmi temmuzda bir arkadaşım 45 ten 50 yapıldı 43 puanı 50 yaparlarmı acaba..
bu arada 43 ve tek ders başkada ders yokk bundan dolayı değişme umudu var içimde ..

İtirazımızın sonucunda 50 yaparlarsa zaten kendimiz için sorun kalmaz ama burada daha büyük bir şey yapmak istiyoruz. Sadece notumuza değil bizlere yapılan bu haksızlığa da itiraz edelim. Herkesin itiraz etmesini bu yüzden çok önemsiyorum arkadaşlar. Bizler bu belgeyi bir şekilde alacağız ve gerek kendi odalarımızda gerekse TÜRMOB da oy hakkına sahip olacağız. Yani artık bizleri sadece banknot olarak değil bir seçmen olarak da görüyorlardır.Umarım Finansal muhasebeden kalan herkes itiraz eder.

Desteğiniz için teşekkürler.