Geçmiş Olsun,Sayın Sema Sinangil

NUR ARSLAN

Katkı Sunan Üye
Sayın R.Sema Sinangil, sizi bugün BİZİM forumda hiç göremeyince önce tatile çıkmıştır, ya da hepimizde varolan pazartesi sendorumuyla çalışmıyordur belki diye düşündüm, tatlı hafiyeliğim tuttu yine bir de Gaziantep Forumdasınızdır diye oraya bakayım dedim Gördüğüm başlık hiç hoşuma gitmedi. Hastaymışsınız...Üzüldüm...Büyük Geçmiş Olsun.....

Lütfen en kısa zamanda iyileşin, buralar sizsiz bir garip, bir eksiklik var....
Dua edeceğim bu gece Allah'a sizin için ve bizim için.....
Foruma ilk kayıt olduğumda inanır mısınız sizinle tanışmayı çok istemiştim.
Bilgilerimizi büyütüp, paylaşıp, arkadaş oluruz diye.... Bir de safça olacak ama aynı yaşta falan sanmıştım sizi kendimle...Meğer oğlunuz varmış benim yaşımda. Ama yine de arkadaş, kardeş, meslektaş her türlüsüne varım ben paylaşmak adına.....
Saygıyla ellerinizden öpüyor, en kısa zamanda aramızda görmek istiyoruz sizi...
Büyük Geçmiş Olsun Dileklerimle,

Merhaba,
Bende geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Umarım kısa zamanda aramıza dönersiniz.
Mesajı okuyunca hemen Gaziantep foruma göz gezdirdim ama hastalığını öğrenemedim. Umarım ciddi bir rahatsızlık değildir.

Merhabalar,

Öncelikle Nur Hanım'a teşekkür ediyorum.Bizleri bilgilendirdiği için.(Forumumuzun Meleği :) )

Daha sonrada Sayın Sinangil'e acil şifalar diliyorum.

sayın r.sema ablama acil şifalar (ALLAHın şafi sıfatına istinaden) diliyorum.

celal elibüyük
smmm-ist

Sn. Sema Hanım bende diğer arkadaşlarım gibi acil şifalar diliyorum.

En kısa sürede aramızda görmek dileğiyle

Saygılarımla

kesinlikle arkadaşlara katılıyorum.kendisini sadece forumdan tanıyorum ama antalyada meslektaşlarıma anlata anlata bitiremıyorum. mesleki konuda 4*4 lük bir üstad olduğunuza inanıyorum.çok çok çok ama çok geçmiş olsun.umarım ciddi bişey yoktur. sevgilerle :?

Sayın R.Sema Sinangil e acil şifalar dilerim.
En kısa zamanda aramızda görmek üzere, geçmiş olsun.

HResources' Alıntı:
Merhabalar,Öncelikle Nur Hanım'a teşekkür ediyorum.Bizleri bilgilendirdiği için.
sayın R.Sema SİNANGİL'e acil şifalar dilerim umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz

sevgili sema abla

hastalandığın haberin beni üzüntüye sevketti.

o "ah gençler ah" diyen, biz gençleri tatlı tatlı ikaz eden,bildiklerini öğreten,paylaşan büyüğümüz.

Allahtan acil şifalar diliyorum.

sevgiyle......

merhabalar

forumdaki cevaplarınızı bıkmadan usanmadan her kelimesine kadar okudum yani büyük bir eksikliksiniz. bir an önce iyileşmeniz dileğiyle...

ALLAH'a emanet olun.

Sayın R.SEMA SİNANGİL acil şifalar dilerim En kısa zaman sağlığınıza kavuşmanız ve sizi yeniden bu sitede görmek dileğiyle.....

Sayın Sinangil,
Geçmiş Olsun Umarım Önemli bir şey değildir.
Yapabileceğimiz bir şey varsa elimizden gelen yardımı yaparız.
bir Evet demeniz yeterli
En kısa zamanda sizi forum da görmek dileğiyle

Pınar EROL
SMMM

sema hanımı kıskandım dogrusu...
ben de mı hasta olsam acaba :)
forumun esprısı de bu olsa gerek.
farklı bır bag kuruyor ınsanlar arasında.
ben de bundan 6-7 ay once bısey arayıp bulamıyordum.
sema hanım ımdadıma yetıstı ve bana hemen faxladı ve cok da ısıme yaramıstı.
ınanın o faxı hala dosyamda saklarım.
sema hanıma ve tum hastalara acıl sıfalar dılıyorum.
bıze su dunyada tek gereklı sey olan saglıgımızı ne kadar da ıhmal edıyoruz aslında....

Üç hafdadır foruma gelmiyordum. Durumu şimdi öğrendim.
Ben de üstadıma acil şifalar diliyorum.
Dileirm bir an önce sağlığına kavuşur.

Sayın R.Sema Sinangil e acil şifalar dilerim.
En kısa zamanda aramızda görmek üzere, geçmiş olsun

Saygılarımla,

Erol Demirtaş

SEMA ablam geçmiş olsun, en kısa zaman da sağlığınıza kavurşunuz inşallah, biz gençlere engin bilgilerinizle aydınlatmaya devam edersiniz inşallah.

iyi haberlerinizi bekliyoruz.

Sayın Sinangil,
Çok geçmiş olsun.Umarım ciddi bir rahatsızlığınız yoktur.Arkadaşlarımın söylediklerine katılıyorum burası siz olmadan çok eksik...Çabucak iyi olup işinize ve forumunuza dönmenizi dilerim.(Forumlarınıza mı desem..Bir G.antep forumu sözü var ama hiç bilmiyorum hangi sitenin forumudur.Bir araştırayım bakayım..)
Tekrar geçmiş olsun dilerim.